Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Opieka / Au pair

Opieka nad samotnie mieszkającą Panią- Podstawy niemieckiego-ok. Konstancji

Kraj: Niemcy Miasto: Kętrzyn
Dodano: 15.09.2017 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
WWW: http://www.planeta-pracy.eu
E-mail: info@planeta-pracy.eu
Firma : Planeta Pracy s.c.

MIEJSCE:
Spaichingen
DATA WYJAZDU:
2017-09-28
DŁUGOŚĆ ZLECENIA:
2 miesiące
WYNAGRODZENIE:
1200€
ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA:
podstawowy
PODOPIECZNY:
Opieka na 79-letnią Panią, mieszka sama w Spaichingen. Pani waży 63 kg i ma 163 cm. Pani cierpi na demencję, alzhaimera
OPIS OFERTY:
Opieka na 79-letnią Panią, mieszka sama w Spaichingen. Pani waży 63 kg i ma 163 cm. Pani cierpi na demencję, alzhaimera. Podopieczna porusza się samodzielnie. Do Pania 2 razy dziennie przychodzi Pflegedienst ( zakłada rajstopy uciskowe, oraz raz pomaga przy toalecie). Podopiecznej należy pomóc przy higienie, toalecie, przebieraniu się oraz zająć się gospodarstwem domowym. Pani nie jest inkontynentna, podopieczna przesypia noce. Zapewniony jest dostęp do Internetu.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201
789-211-202
Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)


Forma kontaktu


789211201

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy