Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Opieka / Au pair

Opieka nad Seniorem, 1250 Euro! Wachtberg

Kraj: Niemcy Miasto: Wachtberg
Dodano: 15.09.2017 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
WWW: http://medipe.pl
E-mail: wroclaw@medipe.com
Firma : Medipe

Zlecenie nr 20724
Potrzebna Opiekunka do Pana Georga – nowa oferta
Data wyjazdu: od 22.09 – 22.11.2017
Miejscowość: Wachtberg
Stawka: 1250 €
O naszej firmie:
MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

Informacje na temat zlecenia:
Pan Georg ma 90 lat, ale ma zachowaną świadomość oraz bardzo dobrze komunikuje się z innymi osobami. Porusza się przy balkoniku, potrzebuje wsparcia podczas wstawania. Podopieczny kiedyś wspinał się po górach, był bardzo aktywny fizycznie. Obecnie pogodził się z tym, że jest mu potrzebne wparcie drugiej osoby i pomoc podczas przebierania się i mycia. Mieszka z żoną Inge w ładnym, zadbanym domu. Pani Inge jest samodzielna mimo początkowej demencji. Państwo są bardzo mili i czekają na Opiekunkę, która pomoże w opiece nad Panem i bieżących czynnościach domowych. W domu jest mały pies jamnik.
Obowiązki
Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznego całkowitą opieką i wsparciem, należeć będzie: robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie.
Warunki mieszkaniowe
Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym. Pani Opiekunka ma dla siebie osobny pokój z TV, łazienkę, Internet.
Wymagania
• Doświadczenie w opiece nad osobami
• Dobra znajomość języka niemieckiego
• Czynne prawo jazdy

Nasza oferta
Odbierz 500 zł premii za polecenie innej osoby do pracy!
• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy,
• Organizacja podróży,
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia,
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach.

Skontaktuj się z nami:
tel. 71 377 88 88
e-mail: wroclaw@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
www.medipe.com

http://szort.tk/16j

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).


Forma kontaktu


Skontaktuj się z nami:
tel. 71 377 88 88
e-mail: wroclaw@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
www.medipe.com

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy