Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Opieka / Au pair

Opieka nad Seniorami, 1400 Euro! Lemgo

Kraj: Niemcy Miasto: Lemgo
Dodano: 15.09.2017 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
WWW: http://medipe.pl
E-mail: wroclaw@medipe.com
Firma : Medipe

Zlecenie 20503
Potrzebny Opiekun lub Opiekunka do Państwa Marii i Friedricha
Data wyjazdu: 30.09 – 30.11.2017
Miejscowość: Lemgo
Stawka: 1400 €

O naszej firmie:
MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

Informacje na temat zlecenia:
Podopieczny – Pan Friedrich / 178cm / 66kg / 91 lat
Podopieczny choruje na zniedołężnienie starcze, jest po udarze, na stałe ma złożony cewnik, korzysta też z toalety. Ma problemy ze wzrokiem, używa okularów. Orientacja czasowo-przestrzenna jest zachowana, porusza się na wózku inwalidzkim i wymaga całkowitego wsparcia przy przechodzeniu na wózek. Podopieczny wymaga również wsparcia w czynnościach pielęgnacyjnych, przesypia noce. Do Podopiecznego przychodzi zewnętrzna opieka medyczna i terapeuci. Pan jest spokojny i miły. Obecny Opiekun będzie wracał do Państwa po przerwie.
Podopieczna – Pani Maria ma 85 lat, obecnie jest po wylewie i przebywa w szpitalu. Nie jest wiadomo kiedy wróci do domu.
Środki pomocnicze: wózek inwalidzki, przenośna toaleta, krzesełko pod prysznic, łóżko pielęgnacyjne, przy wejściu jest zamontowany podjazd dla wózka inwalidzkiego.
Obowiązki
Do obowiązków Opiekuna, oprócz otoczenia Podopiecznych całkowitą opieką i wsparciem, należeć będzie: robienie zakupów, gotowanie, pranie i sprzątanie.
Warunki mieszkaniowe
Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym w centrum miasta. Do sklepu jest około 15 minut pieszo. Dla Opiekuna przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój z balkonem i TV, radio, Internet, osobna łazienka. Na miejscu jest również kot.
Wymagania
• Doświadczenie w opiece nad osobami
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta
Odbierz 500 zł premii za polecenie innej osoby do pracy!
• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy,
• Organizacja podróży,
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia,
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach.


http://szort.tk/16j

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).


Forma kontaktu


Skontaktuj się z nami:
tel. 71 377 88 88
e-mail: wroclaw@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
www.medipe.com

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy