Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Produkcja / Przemysł

pracownik fizyczny(produkcja)

Kraj: Czechy
Dodano: 14.08.2017 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
E-mail: czechypraca@onet.pl
Firma : Gapon

Poszukujemy chętnych do pracy przy produkcji wiązek kablowych i osprzętu kablowego. Praca w nowoczesnym zakładzie. Miejsce pracy Teplice. Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę.Wymagania to chęć do pracy, precyzja, zdolności manualne.Wynagrodzenie 100Kc/h (netto)+ 1500Kc premi. Możliwość nadgodzin, dodatki, bonusy.Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 609913565 lub przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na adres czechypraca@onet.pl. Praca dla mężczyzn i kobiet.


UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy