Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Opieka / Au pair

Opieka nad samotnie mieszkającą 82-letnią Panią/ od zaraz/ atrakcyjna oferta

Kraj: Niemcy
Dodano: 13.08.2017 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
WWW: http://www.planeta-pracy.eu
E-mail: info@planeta-pracy.eu
Firma : Planeta Pracy

MIEJSCE:
Schotten (okolice Frankfurtu nad Menem)
DATA WYJAZDU:
2017-08-16
DŁUGOŚĆ ZLECENIA:
2 miesiące
WYNAGRODZENIE:
1300-1350 € netto/ miesiąc
ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA:
dobry
PODOPIECZNY:
Podopieczną jest 82-letnia, samotnie mieszkająca Pani. Kobieta porusza się przy balkoniku, nie jest inkontynentna oraz nie cierpi na choroby umysłowe związane z wiekiem. Seniorka potrzebuje głównie wsparcia w czynnościach codziennych.
OPIS OFERTY:
Podopieczną jest 82-letnia, samotnie mieszkająca Pani. Kobieta porusza się przy balkoniku, nie jest inkontynentna oraz nie cierpi na choroby umysłowe związane z wiekiem. Kobieta ze względu na chorobę nerek ma cewnik. Seniorka potrzebuje głównie wsparcia w czynnościach codziennych, pomimo wieku jest w dużej mierze samodzielna. Podopieczna chętnie śpi, dużo czasu spędza również w ogrodzie. Do zadań opiekunki będzie należało również wsparcie w gospodarstwie domowym (zakupy, gotowanie- lekkostrawna kuchnia, drobne prace porządkowe). Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z oddzielną łazienka, TV, internet jest zakładany. Rodziny podopiecznej mówi również po Polsku.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201
789-211-202
Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)


UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy