Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Opieka / Au pair

Opieka nad 89-letnim Panem/ od początku września/ okolice Dortmundu

Kraj: Niemcy
Dodano: 10.08.2017 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
WWW: http://www.planeta-pracy.eu
E-mail: info@planeta-pracy.eu
Firma : Planeta Pracy

MIEJSCE:
Kamen (ok 20 km od Dortmundu)
DATA WYJAZDU:
2017-09-04
DŁUGOŚĆ ZLECENIA:
2 miesiące
WYNAGRODZENIE:
1350 € netto/ miesięcznie
ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA:
komunikatywny
PODOPIECZNY:
Podopiecznym jest 89-letni mężczyzna. Pan porusza się przy balkoniku, cierpi na demencje, jest osłabiony ze względu na wiek. Niedosłyszy oraz niedowidzi.
OPIS OFERTY:
Podopiecznym jest 89-letni mężczyzna. Pan porusza się przy balkoniku, cierpi na demencje, jest osłabiony ze względu na wiek. Niedosłyszy oraz niedowidzi. Seniorowi należy pomóc we wszystkich czynnościach dnia codziennego tj. higiena, toaleta, przebieranie się . Mężczyzna mieszka z żoną (nie wymaga opieki). Do obowiązków opiekunki należy również pomoc w gospodarstwie domowym (zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe). Do dyspozycji jest osobny pokój z oddzielną łazienką, dostęp do internetu.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201
789-211-202
Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)


UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy