Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Opieka / Au pair

Hannover/ Opieka nad 88-letnim Panem/ od końca sierpnia

Kraj: Niemcy
Dodano: 09.08.2017 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
WWW: http://planeta-pracy.eu
E-mail: info@planeta-pracy.eu
Firma : Planeta Pracy

MIEJSCE:
Hannover
DATA WYJAZDU:
2017-08-25
DŁUGOŚĆ ZLECENIA:
2 miesiące
WYNAGRODZENIE:
1400 €/ netto miesięcznie
ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA:
komunikatywny
PODOPIECZNY:
Podopiecznym jest 88-letni mężczyzna poruszający się na wózku inwalidzkim. Pan potrzebuje pomocy w czynnościach związanych z higieną. Podopieczny mieszka z żoną (nie wymaga opieki- wykonuje wszystkie prace związane z gospodarstwem domowym).
OPIS OFERTY:
Podopiecznym jest 88-letni mężczyzna. Pan porusza się na wózku inwalidzkim ( po wylewie ma lewostronny niedowład- pomaga przy transferze, potrzebuje jedynie wsparcia), jest częściowo inkontynentny, cierpi na początkującą demencje. Senior wymaga pomocy w higienie, toalecie, przebieraniu się oraz we wszystkich czynnościach dnia codziennego. Mężczyzna mieszka z żoną, która nie wymaga opieki, zajmuje się gospodarstwem domowym ( nie jest to obowiązek opiekunki). Do małżeństwa raz w tygodniu przychodzi również pomoc sprzątająca. Państwo mieszkają w centrum Hannoveru (wszelkie punkty usługowe znajdują się w pobliżu). Do dyspozycji opiekunki jest w pełni umeblowany pokój z dostępem do internetu, TV. Rodzina zwraca koszty podróży.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201
789-211-202
Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)


Forma kontaktu


789211201

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy