Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Opieka / Au pair

Opieka nad 92-letnią Panią/ od 14.08/ okolice Hannoveru

Kraj: Niemcy
Dodano: 08.08.2017 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
WWW: http://planeta-pracy.eu
E-mail: info@planeta-pracy.eu
Firma : Planeta Pracy

Gehrtden ( ok 15 km od Hannoveru)
DATA WYJAZDU:
2017-08-14
DŁUGOŚĆ ZLECENIA:
2 miesiące
WYNAGRODZENIE:
1250- 1300 €/ miesięcznie
ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA:
lepsza podstawowa

OPIS OFERTY:
Podopieczną jest 92-letnia Pani. Kobieta cierpi na reumatyzm, obecnie porusza się na wózku inwalidzkim. Pomimo zaawansowanego wieku podopieczna wiele czynności wykonuje samodzielnie. Potrzebuje głównie asysty i drobnej pomocy w czynnościach codziennych. Seniorka jest obecnie zacewnikowana (sytuacja przejściowa). Codziennie przychodzi Pflegedienst (wykonuje czynności medyczne). Kobieta mieszka ze szwagierką (nie wymaga pomocy). Dla opiekunki jest oddzielne mieszkanie na 1. piętrze, dostęp do internetu. TV, pakiet tanich rozmów do Polski. Poszukujemy Pani z lepszą podstawową znajomością j. niemieckiego.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201
789-211-202
Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)


UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy