Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Opieka / Au pair

Opieka nad seniorką, 1150 Euro + 200 Euro premii letniej! Plettenberg

Kraj: Niemcy Miasto: Plettenberg
Dodano: 08.08.2017 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
WWW: http://medipe.pl
E-mail: katowice@medipe.com
Firma : Medipe

Zlecenie nr 19926
Potrzebna Opiekunka do Pani Rosy
Data wyjazdu: 09.08 – 09.10.2017
Miejsce pracy: Plettenberg, Niemcy
Stawka: 1150 Euro + 200 Euro premii letniej!

O naszej firmie:
MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

Informacje na temat zlecenia:
Pani Rosa ma 79 lat, choruje na początkową demencję, depresję, osteoporozę, nadciśnienie, nietrzymanie moczu, jest po udarze. Podopieczna gorzej słyszy, dobrze mówi, ma zaburzoną pamięć krótkotrwałą. Orientacja czasowo-przestrzenna jest zachowana, osobowa – zaburzona. Pani porusza się ze wsparciem, korzysta z balkonika.
Podopieczna może przebudzać się we wczesnych godzinach rannych. Samodzielnie korzysta z toalety. Dieta Podopiecznej nie jest ściśle określona, zawiera jednak mało mięsa, Podopieczna bardzo lubi ziemniaki gotowane w mundurkach. Pani jest osobą spokojną, chętnie bierze udział w codziennych czynnościach domowych. Do Podopiecznej przychodzi dwa razy w tygodniu fizjoterapeuta, aby ćwiczyć z panią w ramach gimnastyki leczniczej, a także ergoterapeuta – również dwa razy w tygodniu.
Sprzęty pomocnicze w domu to balkonik, wózek inwalidzki, podnośnik przy wannie, przenośna toaleta, winda w domu.
Obowiązki
Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznej całkowitą opieką, należeć będzie: pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów – bieżące czynności domowe.
Warunki mieszkaniowe
Podopieczna mieszka w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki jest własny pokój z osobną łazienką. W tym samym domu mieszka córka pacjentki (osobna kondygnacja). W domu jest telefon oraz Internet. Czas wolny dla Opiekunki to 2 godziny dziennie.
Wymagania
• Doświadczenie w opiece nad osobami
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta
Pracuj w okresie wakacyjnym i zyskaj dodatkowe 200 Euro premii!
Odbierz 500 zł premii za polecenie innej osoby do pracy!
• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy,
• Organizacja podróży,
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia,
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach.

http://szort.tk/16j

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).


Forma kontaktu


Skontaktuj się z nami:
tel. 32 450 21 00
e-mail: katowice@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
www.medipe.com

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy