Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Opieka / Au pair

Opieka nad 86-letnim Panem- od zaraz! 1350 € przy Szwajcarskiej granicy. l.podstawy/kom. niemiecki

Kraj: Niemcy Miasto: Kętrzyn
Dodano: 04.08.2017 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
WWW: http://www.planeta-pracy.eu
E-mail: info@planeta-pracy.eu
Firma : Planeta Pracy s.c.

MIEJSCE:
WT-Tiengen
DATA WYJAZDU:
2017-08-10
DŁUGOŚĆ ZLECENIA:
2 miesiące z możliwością przedłużenia
WYNAGRODZENIE:
1350 €
ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA:
komunikatywny
PODOPIECZNY:
Opieka nad 86-letnim Panem od zaraz w WT- Tiengen ( przy Szwajcarskiej granicy) 1350 € + 130 € zwrot kosztów podróży
OPIS OFERTY:
Opieka nad 86 letnim Panem. Podopieczny cierpi na osłabienie ze względu na wiek, ma cukrzycę. Nie posiada problemów z orientacją. Pan porusza się na wózku ( pomaga przy transferze). Podopieczny potrzebuje pomocy przy higienie i pielęgnacji ciała. Nie jest inkontynentny - nie nosi pampersów. Pan 3 razy w tygodniu jeździ na dializy. Podopiecznego należy wspierać w codziennych czynnościach, a także pomagać w przechodzeniu z łóżka na wózek. Pan mieszka z żoną, która nie wymaga opieki. Do zadań opiekunki byłaby także pomoc w gospodarstwie domowym. Poszukujemy Pani, która posiada doświadczenie w opiece nad osobami starszymi oraz zna język niemiecki w stopniu l.podstawy / komunikatywnym. Dla opiekunki jest osobny pokój z dostępem do Internetu. Zwrot kosztów podróży: 130 € .
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201
789-211-202
Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)


Forma kontaktu


789211201

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy