Branża: Logistyka / Spedycja / Transport

Kierowca C+E – Niemcy – 2000€ + dieta!

Kraj: Niemcy Miasto: Bottrop (okolice Düsseldorfu)
E-mail: kierowca@bergermann.pl
Firma : BERGERMANN

BERGERMANN - specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze logistycznym. Współpracujemy z ponad 350 firmami spedycyjnymi na terenie całych Niemiec. Oferujemy legalną i sprawdzoną pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bottrop (okolice Düsseldorfu)
Nr referencyjny: DEL-EMI/2017

OFERUJEMY:
• legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
• wynagrodzenie 2000 € brutto + 24 € codziennej diety
• przestrzeganie czasu pracy kierowców
• możliwość podjęcia pracy od zaraz
• nowoczesną flotę
• opiekę konsultanta w j. polskim

WYMAGANIA:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
• prawo jazdy C+E, karta kierowcy
• uprawnienia ADR
• minimum roczne doświadczenie

OPIS STANOWISKA:
• przewóz płynnych materiałów chemicznych
• jazda autem typu tank kontener (zbiornik)
• praca w systemie 3/1 lub 4/1
• kursy dalekobieżne na terenie Niemiec oraz sąsiednich krajów

W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz doboru najlepszej oferty pracy prosimy o kontakt: 668 863 395.
Osoby zainteresowane tą ofertą pracy proszone są o wysłanie CV na adres: kierowca@bergermann.pl

www.bergermann.pl

  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy