Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Opieka / Au pair

Opieka nad seniorem, 1200 Euro + 50 Euro za drugą osobę + 200 Euro premii letniej! Berlin

Kraj: Niemcy Miasto: Berlin
Dodano: 03.08.2017 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
WWW: http://medipe.pl
E-mail: wroclaw@medipe.com
Firma : Medipe

Zlecenie nr 19562
Potrzebny Opiekun do Pana Horsta
Data wyjazdu: 24.08 – 24.10.2017
Miejsce pracy: Berlin, Niemcy
Stawka: 1200 Euro + 50 Euro premii za drugą osobę + 200 Euro premii letniej!

O naszej firmie:
MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

Informacje na temat zlecenia:
Pan Horst ma 86 lat, cierpi na początkującą demencję, chorobę Parkinsona oraz inkontynencję. Mówi cicho, ma osłabiony słuch i wzrok, orientacja czasowo-przestrzenna jest zaburzona. Porusza się na wózku inwalidzkim – trzeba go wspierać przy wstawaniu, przechodzeniu na wózek oraz siadaniu. Pacjent potrzebuje wsparcia przy czynnościach higienicznych, tj. goleniu, pielęgnacji skóry oraz stóp i kąpaniu. Ze względu na inkontynencję nosi pielucho-majtki. W nocy się budzi i wymaga wtedy wsparcia Opiekuna. Sprzęty dostępne w domu to: wózek inwalidzki, podwyższenie toalety, łóżko medyczne.
Obowiązki
Do obowiązków Opiekuna, oprócz otoczenia Pacjenta całkowitą opieką i wsparciem, należeć będzie: robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie.
Warunki mieszkaniowe
Pacjent mieszka w mieszkaniu w centrum miasta z żoną, która nie wymaga opieki. Do sklepu jest ok. 15 minut pieszo. Dla Opiekuna przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój z TV, tania linia telefoniczna do Polski oraz dostęp do Internetu.
Wymagania
• Doświadczenie w opiece nad osobami
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta
Pracuj w okresie wakacyjnym i zyskaj dodatkowe 200 Euro premii!
Odbierz 500 zł premii za polecenie innej osoby do pracy!

• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy,
• Organizacja podróży,
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia,
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach.

http://szort.tk/16j

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).


Forma kontaktu


Skontaktuj się z nami:
tel. 17 377 88 88
e-mail: wroclaw@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
www.medipe.com

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy