Anna Schimizek Ogłoszenie dodał/a:
Anna Schimizek
Wyślij wiadomość

Branża: Medycyna / Służba zdrowia

Fizjoterapeuta

Kraj: Niemcy Miasto: Berlin
WWW: http://www.fizjoterapia-praca-niemcy.pl
E-mail: info@beta-aktiv.de
Firma : Beta aktiv Anna Schimizek

DLA NASZEGO KLIENTA – sprawdzonego pracodawcy z siecią gabinetów oraz szpitali w różnych regionach Niemiec, u którego pracuje już wielu polskich fizjoterapeutów, poszukujemy kolejnych ambitnych i odpowiedzialnych fizjoterapeutów, chcących mieć możliwość dalszego rozwoju.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: rehabilitacja pacjentów neurologicznych, ze schorzeniami reumatologicznymi, po urazach, z chorobami układu krwionośnego i oddechowego.
WYKSZTAŁCENIE KIERUNKOWE: licencjat z kilkuletnim doświadczeniem/magister fizjoterapii
• ZNAJOMOŚĆ J. NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE CO NAJMNIEJ B1.
OFERUJEMY:
• OFERUJEMY NAJLEPSZE WARUNKI PRACY (ZAROBEK OD 2000-2900 € BRUTTO) + dodatki
• OCZYWIŚCIE UMOWA O PRACĘ PODPISYWANA JEST BEZPOŚREDNIO Z NIEMIECKIMI PRACODAWCAMI I NA NIEMIECKICH WARUNKACH, Z PEŁNYM PAKIETEM SOCJALNYM.
• MOŻLIWOŚĆ PODPISANIA WSTĘPNEJ UMOWY O PRACĘ JUŻ PODCZAS HOSPITACJI W PRZYSZŁYM MIEJSCU PRACY.
• BETA AKTIV NIE JEST LEASINGIEM PRACOWNICZYM I NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT OD KANDYDATÓW
• POMAGAMY W PRZEPROWADZENIU NOSTRYFIKACJI DYPLOMU FIZJOTERAPEUTY RÓWNIEŻ PRZED WYJAZDEM DO PRACY .
Zainteresowanych zapraszamy do przesłania aplikacji na adres: info@beta-aktiv.de , można w polskiej wersji językowej. SPECJALNIE DLA WAS URUCHOMILIŚMY POLSKI NUMER TELEFONU- 505 123 391 SMS O TREŚCI „ FIZJOTERAPIA”-ODDZWANIAMY.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu bo jak mówi przysłowie: „kto pyta nie błądzi” a dodajemy troszkę od nas : „ z nami zawsze dobrze – przekonaj się !”

BETA aktiv Anna Schimizek
Paul-Hartmann-Str. 61
89522 Heidenheim / Brenz
Tel.: +49 7321 315 173; 0048 505 123 391
Fax: +49 7321 345 832
Strona internetowa: www.fizjoterapia-praca-niemcy.pl
Zobacz nasz profil na Facebooku :

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania aplikacji na adres: info@beta-aktiv.de , można w polskiej wersji językowej. SPECJALNIE DLA WAS URUCHOMILIŚMY POLSKI NUMER TELEFONU- 505 123 391 SMS O TREŚCI „ FIZJOTERAPIA”-ODDZWANIAMY

  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy