Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Opieka / Au pair

Seniorka do opieki, 1200 Euro, Templin

Kraj: Niemcy
Dodano: 16.05.2017 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
E-mail: katowice@medipe.com
Firma : Medipe

Seniorka do opieki, 1200 Euro, Templin
Nr ref. 17945

O naszej firmie:
MEDIPE PFLEGE Sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

Oferta pracy:
Pani Ruth ma 86 lat, drugi stopień chorobowy i cierpi na nietrzymanie moczu oraz demencję. Podopieczna nie ma zaburzeń komunikacji, natomiast orientacja czasowo-przestrzenna jest częściowo zaburzona. Porusza się przeważnie przy balkoniku lub o lasce. Pani samodzielnie je i pije, chodzi spać około 20:00 i przesypia noce (może wstać do toalety, ale idzie sama bądź pomaga jej mąż).

Zadania Opiekunki/na:
Do zadań Opiekunki/na należy wspieranie Podopiecznej przy pielęgnacji ciała, zmiana wkładek, całodobowa gotowość niesienia pomocy gdy nastąpi taka potrzeba, przygotowywanie posiłków oraz robienie zakupów, pomoc przy ubieraniu się i rozbieraniu, pranie i prasowanie ubrań, utrzymywanie porządku oraz sprzątanie w domu, organizacja czasu wolnego.

Lokalizacja:
Templin (godzina drogi od granicy z Polską), Niemcy
Pacjentka mieszka z mężem, który nie wymaga opieki, w Templin w domku jednorodzinnym. Do najbliższego sklepu jest ok. 15min na pieszo. Zakupy głównie robi mąż – jeśli Opiekun/ka chce kupić coś dodatkowo to dostaje pieniądze.
Dla Opiekunki/na przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój z łączem internetowym i telewizorem. Czas wolny do ustalenia na miejscu. Na wyposażeniu est rower.

Nasza oferta:
Rozpoczęcie pracy od 20.05.2017 do 01.07.2017
• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy
• Pomoc w organizacji podróży
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach

Wymagania:
• Doświadczenie w opiece nad osobą starszą
• Dobra znajomość języka niemieckiego
• Mile widziane prawo jazdy kat. B
http://szort.tk/16j

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE PFLEGE Sp. z.o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).Forma kontaktu


KONTAKT W SPRAWIE ZLECENIA:
Tel. 32 450 21 00
e-mail: katowice@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 – skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe!

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy