Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Budownictwo / Architektura

Elektryk

Kraj: Niemcy Miasto: Berlin
Dodano: 10.05.2017 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
E-mail: spad.bau@yahoo.com
Firma : Spad-B.A.U. - AusUmbau

Elektryk Berlin ( Niemcy )

Firma Spad-B.A.U. -AusUmbau zatrudni na umowę zlecenie samodzielnych elektryków do pracy na obiektach w Niemczech. Praca będzie polegała na zakładaniu nowej instalacji elektrycznej. Firma pomoże w znalezieniu zakwaterowania i w połowie pokryje jego koszta.

Wymagania:
- posiadanie własnych narzędzi elektrycznych niezbędnych do wykonywanej pracy (bruzdownica, przedłużacz, wiertarka z udarem, koronka do wycinania puszek, podręczne narzędzia elektryczne)
- doświadczenie minimum 4 lata
- posiadanie wszystkich ważnych uprawnień do wykonywanej pracy
- druk A1 z ZUS
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- własna działalność ( polska bądź niemiecka)

Wynagrodzenie:

12€ - 13€ za godzinę pracy

Proszę o przesłanie swojego CV na wskazany adres mailowy bądź za pośrednictwem portalu twojaeuropa.pl W razie pytań prosimy o telefon od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-16.SPAD-B.A.U. - AusUmbau
Amtsgerichtspl 1, 14057
Charlottenburg Berlin
Mail: spad.bau@yahoo.com
Mobil: 0049 15781459158


UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy