Branża: Budownictwo / Architektura

tynkarze

Kraj: Niemcy Miasto: Chemnitz
WWW: http://goldennet.pl/firma.20010
E-mail: synapsa.synapsa@onet.pl
Firma : Personel KOnsulting

Witam Państwa,

poszukuję na zlecenie niemieckiej firmy budowlanej z miasta Chemnitz: fachowców prac tynkarsko-wykończeniowych wnętrz. Wymagana jest przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego i własny samochód.

Uwaga! Stawka godzinna została podwyższona na 13 do 14 euro.

Opis / Obowiązki:

* Miasto: okolice Chemnitz Niemcy
* Termin rozpoczęcia pracy: od 15.05.2017, godz. 6 rano
* Praca jest na stałe bezpośrednio u pracodawcy na umowie niemieckiej
* Praca na pełny etat (ok. 45 do 50 godz. tygodniowo)
* Budowy są na terenie całych Niemiec. Ekipa będzie poruszać się samochodem firmowym. Praca jest w systemie 10 dni pracy, 4 dni wolne
* Główne zadania:
* Tynkowanie ręczne i maszynowe
* Naciąganie struktury wewnątrz budynku
* Tynkowanie narożników
* Szpachlowanie i murowanie

Wymagania:
* Ukończony zawód tynkarza lub technologa robót wykończeniowych jest zalecany, ale nie konieczny
* Bardzo dobrze opanowane techniki tynkowania ręcznego i maszynowego
* Doświadczenie w naciąganiu struktury wnętrz
* Doświadczenie w budownictwie wykończeniowo-remontowym
* Konieczna znajomość niemieckiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym
* Konieczne prawo jazdy kat. B, własny samochód

Oferujemy:
* Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
* Stawka godzinna 13 do 14 euro brutto
* Miesięcznie wynagrodzenie netto od 1550 do 1750 euro
* Wypłata wszystkich nadgodzin
* Mieszkanie z kuchnią zapewnione i bezpłatne

Bardzo proszę o propozycję kandydatów, najlepiej o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z podaniem terminu rozpoczęcia pracy i stopnia znajomości języka niemieckiego.

Viele Grüße | Serdecznie pozdrawiam
Personalvermittlung | Agencja pracy 14 948

22-400 Zamość

ul.J.KIlinskiego 68a

tel. + 48 516 620 061

tel. + 48 509 555 603

www.goldennet.pl/firma.20010

Forma kontaktu

516 620 061
509 555 603
synapsa.synapsa@onet.pl

  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy