Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Budownictwo / Architektura

Hydraulik

Kraj: Holandia Miasto: Amsterdam
Dodano: 13.01.2017 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
E-mail: tomaszek@covebo.pl
Firma : Covebo Work Office

Firma Happy Workers EU Recruitment poszukuje dla swojego klienta w Holandii hydraulików do montażu urządzeń i instalacji sanitarnych. Możliwość podjęcia pracy od 23 stycznia. Kontrakt na minimum 6 miesięcy.
Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- własne narzędzia
- mile widziana znajomość języka obcego
- mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód.
Oferujemy:
- wynagrodzenie 440 euro netto/40h
- zakwaterowanie i ubezpieczenie
- kontrakt holenderski
- opiekę koordynatora polskojęzycznego


Forma kontaktu


CV proszę przesłać na adres mailowy rekrutacja_nl@op.pl w tytule wpisując: „hydraulik”

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy