Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Opieka / Au pair

1200 Euro- Opieka do Pani w 91052 Erlangen od 11.02.2017

Kraj: Niemcy Miasto: 91052 Erlangen
Dodano: 13.01.2017
E-mail: yvonne-n@wp.pl
Firma : Yvonne-N Sp. z o.o.

Firma Yvonne-N Sp. Z o.o. poszukuje obecnie Opiekunki do 91052 Erlangen od 11.02.2017r.

Wynagrodzenie: 1200 Euro.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy:

Opieka dotyczy Pani w wieku 80 lat, mającej 161 cm wzrostu, ważącej około 40 kg, mieszkającej w domku jednorodzinnym. Podopieczna nie nosi pampersów, je i pije sama, nie jest agresywna, mieszka sama, potrzebuje większej pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego niż w opiece. Opiekunka ma TV oraz dostęp do Internetu.

Choroby: początek demencji, bywa depresyjna, lekkie problemy z chodzeniem.

Obowiązki Opiekunki: pomoc w codziennej higienie ciała (w prysznicu lub kąpieli), pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, gotowanie, sprzątanie, prasowanie, pranie), towarzyszenie w wizytach u lekarza, pomoc w chodzeniu do toalety, rozmowy, gry towarzyskie, chodzenie na spacery, wstawanie ok. 2 razy w nocy.

Termin pracy: 11.02.2017- na dwa miesiące.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

• atrakcyjne zarobki,
• zwrot kosztów podróży,
• opłacane składki ZUS,
• ubezpieczenia.
Forma kontaktu


Panie zainteresowane współpracą prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 519-747-529/ 94 731 38 52 lub przez maila: yvonne-n@wp.pl.

ZAPRASZAMY!!!

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy