Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Opieka / Au pair

Do 1200Euro- Opieka do Pani w 76534 Baden-Baden.

Kraj: Niemcy Miasto: 76534 Baden-Baden
Dodano: 13.01.2017
E-mail: yvonne-n@wp.pl
Firma : Yvonne-N Sp. z o.o.

Wynagrodzenie: do 1200Euro.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy:

Opieka dotyczy Pani Rosemarie w wieku 85 lat, ważącej około 78 kg, poruszającej się za pomocą chodzika. Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym o powierzchni około 100m2(4 pokoje, schody, balkon, ogród, garaż, pralnia i piwnica). Do sklepu jest około 15 minut drogi pieszo. Opiekunka ma swój pokój o powierzchni około 16m2(na życzenie Opiekunki rodzina może założyć TV w pokoju), łazienka jest wspólna) oraz dostęp do Internetu.

Choroby: lekkie problemy z chodzeniem, lekkie nietrzymanie moczu, problemy z sercem i krążeniem, jest zapominalska ale nie ma stwierdzonej demencji, Pani ma rumień.

Pomoce medyczne: Rollator, wózek inwalidzki zostanie zamówiony.

Obowiązki opiekunki: zakupy, przygotowywanie i podawanie posiłków, pomoc w ubieraniu/ rozbieraniu, pomoc w chodzeniu do toalety, sprzątanie, pranie, zmiana pampersów, wykupywanie recept, higiena jamy ustnej, higiena ciała, pomoc we wstawaniu i kładzeniu z/do łóżka.

Wymagania: komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

• atrakcyjne zarobki,
• zwrot kosztów podróży,
• opłacane składki ZUS,
• ubezpieczenie.Forma kontaktu


Sposób aplikowania

Panie zainteresowane współpracą prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 519-747-529/ 94 731 38 52 lub przez maila: yvonne-n@wp.pl.

ZAPRASZAMY!!!


UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy