Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Logistyka / Spedycja / Transport

Pracownik magazynu / produkcji - Wielka Brytania

Kraj: Wielka Brytania Miasto: Różne lokalizacje
Dodano: 28.12.2016 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
E-mail: pracawuk@staffline.co.uk
Firma : Staffline Group plc

Szukasz pracy w Wielkiej Brytanii?

Oferujemy pracę w magazynach odzieżowych, spożywczych, przemysłowych, na produkcji, bez doświadczenia. W zależności od oferty, ze znajomością języka angielskiego lub bez.
Region: Wielka - różne lokalizacje

• Mnóstwo godzin pracy – praca nawet 6 dni w tygodniu
• Sprawdzone od lat miejsca pracy
• Zarobki od nawet £250 - £400 na rękę tygodniowo
• Bezproblemowe i proste załatwienie zakwaterowania
(na życzenie)
• Możliwy transport do i z pracy na każdą zmianę

Nie martw się pomożemy Tobie we wszystkim :)

Wyślij nam swoje CV lub prośbę o kontakt na adres:
pracawuk@staffline.co.uk

Zgodnie z obowiązującym prawem pracodawca nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Aplikacja na powyższe ogłoszenie jest równoznaczna z akceptacją klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobo-wych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"


UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy