Branża: Elektronika / Elektryka

Elektryk Maszyn

Kraj: Niemcy
WWW: http://gppeople.pl
E-mail: contact@gppeople.pl
Firma : Elektryk maszyn

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Elektryk maszyn
Miejsce pracy: Ludwigslust
Opis stanowiska:

pomiary wysokiego i niskiego napięcia
naprawy maszyn w tym pras krawędziowych ( najczęściej Durma przy sterowaniu Cybelec)
serwis, nauka nowych maszyn w firmie i przygotowanie do ich stałego naprawiania, nauka pracy na prasach krawędziowych
praca 3-zmianowa
obróbka materiałów metalowych – gięcie, gilotynowanie
opiekę nad narzędziami, maszynami i urządzeniami

Wymagania:

doświadczenie w naprawach elektrycznych
mile widziane prawo jazdy i własny samochód lub rower
trzeźwość (codzienne badania alkomatem -osoby przyłapane wg prawa niemieckiego nie otrzymują ostatniego wynagrodzenia brutto)
Oferujemy:

wynagrodzenie 11,15 eur /h + 400 eur premii uznaniowej gdy nie ma zwrotów = 2500 eur brutto
miesięcznie (czyli orientacyjnie ok. 1700 eur przy 1 kl. podatkowej, lub 1900 eur przy 3 kl. podatkowej)
zatrudnienie u pracodawcy niemieckiego w wymiarze pełnego etatu,
umowę na niemieckich warunkach podpisywaną przed wyjazdem
nadgodziny z dodatkiem 25 %
opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
płatny urlop
wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
pomoc w uzyskaniu zasiłku rodzinnego i zasiłku na dzieci
zakwaterowanie przy firmie koszt ok. 250 eur
wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
Kontakt:
GP People oddział w Toruń, 605372100
e-mail.: contact@gppeople.pl

  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy