Branża: Sport / Rekreacja

Masażystka do salonu masaży wellness, Monachium Niemcy

Kraj: Niemcy Miasto: Monachium
E-mail: info@polfach.de
Firma : Agencja Pracy Polfach

Niemiecka Agencja Pracy PolFach www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego gabinetu masaży relaksujących z Monachium, Panie na stanowisko: Masażystka Doświadczenie nie wymagane. Oczekiwany wiek od 18 do 35 lat, atrakcyjny i zadbany wygląd, szczupła figura.

Opis / Obowiązki:
• Miasto: Monachium (München)Niemcy
• Termin rozpoczęcia: natychmiast lub w późniejszym terminie
• Praca jest na stałe, na pełny etat od 4do 6 dni w tygodniu, elastyczne godziny pracy
• Główne zadania:
• Wykonywanie masaży relaksująco – erotycznych całego ciała (oczywiście na początku współpracy nie trzeba znać wszystkich technik. Nastąpi szkolenie. Salon świadczy tylko usługi w zakresie masaży relaksujących a nie zdrowotnych
• W salonie obowiązuję ubiór podkreślający kobiece wdzięki, a masaż wykonywany jest bez odzieży
• Dbanie o zadowolenie klienta i dobrą atmosferę w salonie
• Utrzymanie higieny, porządku w salonie

Oferujemy:
• Legalna praca na warunkach niemieckich
• Średnie zarobki miesięczne, od 3000 do 6000 euro i więcej (zależy od ilości masaży)
• System rozliczeń codzienny, czyli kwota od wykonanych masaży wypłacana codziennie
• Napiwki od klientów
• Zakwaterowanie zapewnione i płatne maksymalnie 300 euro miesięcznie

Tylko kandydatki spełniające wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52. Dodatkowo prosimy o załączenie kilku zdjęcia twarzy oraz całej sylwetki.

  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy