Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Opieka / Au pair

Pan Josef opieki / 1250 Euro

Kraj: Niemcy Miasto: Wrocław
Dodano: 09.12.2016 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
WWW: http://www.medipe.com
E-mail: wroclaw@medipe.com
Firma : Pan Josef opieki / 1250 Euro

Pan Josef opieki / 1250 Euro
Nr ref. 14445
O naszej firmie
MEDIPE PFLEGE Sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

Oferta pracy
Pacjent: 85 lat, wzrost: 163 cm, waga: 58 kg. Ma przyznaną drugą grupę inwalidzką. Cierpi na chorobę Parkinsona i ma zaawansowaną demencję. Nie mówi wyraźnie, komunikacja jest zaburzona. Orientacja czasowo -przestrzenna jest częściowo zaburzona. Nie trzyma moczu (nosi pampersy). Podopieczny dobrze słyszy, ale ma problemy z mową i ze wzorkiem. Porusza się w domu samodzielnie, ale trzeba go podprowadzić lub asekurować, na zewnątrz na wózku inwalidzkim. Nie ma żadnej diety. Noce przesypia lub żona do niego wstaje.

Zadania Opiekunki/na
Do zadań Opiekunki/na należy wspieranie Podopiecznego podczas kąpieli i pielęgnacji ciała, całodobowa gotowość niesienia pomocy gdy nastąpi taka potrzeba, przygotowywanie posiłków, pomoc przy ubieraniu się i rozbieraniu, pranie i prasowanie ubrań, utrzymywanie porządku oraz sprzątanie w domu, organizacja czasu wolnego, robienie zakupów.

Lokalizacja:
Stadtlohn, Niemcy
Podopieczny mieszka z żoną w domu jednorodzinnym. Żona jest całkowicie samodzielna – sama się myje, ale zapomina. Trzeba pilnować, aby dać jej lekarstwa i pamiętać, gdzie co położyła, bo zapomina. Ma demencję. Opiekun/ka gotuje i robi zakupy. Żona pierze. Do dyspozycji Opiekunki/na jest osobny pokój i Internet.

Nasza oferta
Rozpoczęcie pracy od 16.12.2016 do 16.02.2017
• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy
• Pomoc w organizacji podróży
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach

Wymagania
• Doświadczenie w opiece nad osobą starszą
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego
• Mile widziane prawo jazdy kat. Bhttp://szort.tk/16j

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE PFLEGE Sp. z.o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).


Forma kontaktuKONTAKT W SPRAWIE ZLECENIA
tel. 71 377 88 88
e-mail: wroclaw@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 – skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe!

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy