Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Opieka / Au pair

OPIEKA DO PANA W 76676 GRABEN-NEUDORF OD 28.12.16

Kraj: Niemcy Miasto: GRABEN-NEUDORF
Dodano: 05.12.2016 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
E-mail: yvonne-n@wp.pl
Firma : Yvonne-N Sp. z o.o.

Firma Yvonne-N Sp. z o.o. poszukuje obecnie Opiekunki do 50933 Köln od 27.12.2016.

PANIĄ ZA OKRES ŚWIĄTECZNY OFERUJEMY DODATKOWĄ PREMIĘ ŚWIĄTECZNĄ NAWET DO 200 EURO!!!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy:

Opieka dotyczy Pana w wieku 90 lat, ważącego około 75 kg, poruszającego się samodzielnie po domu, a na spacerach zera. a pomocą elektroscootera. Podopieczny je śniadanie i pije kawę około godziny 8:00, po obiedzie idzie z Opiekunką na spacer oraz towarzyszy w piątkowych zakupach, je potrawy gotowane po polsku. Podopieczny mieszka w domku z osobnymi wejściami z córką i jej mężem. Opiekunka ma dostęp do Internetu oraz telefonu( połączenia wychodzące na numery stacjonarne do Polski).

Choroby: azbestoza, osteoporoza, maska z tlenem na noc.

Obowiązki Opiekunki: spacerowanie z podopiecznym, gotowanie, robienie zakupów, kąpanie( dwa razy w tygodniu).

Termin pracy: 28.12.2016-na dwa miesiące.

Wymagania: podstawowa znajomość języka niemieckiego, Pani niepaląca papierosów.

Oferujemy:

• atrakcyjne zarobki,
• zwrot kosztów podróży,
• opłacane składki ZUS,
• ubezpieczenie.

Forma kontaktu


Sposób aplikowania

Panie zainteresowane współpracą prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 519-747-529 lub o wysłanie CV na maila: yvonne-n@wp.pl.

ZAPRASZAMY !!!

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy