Branża: Opieka / Au pair

OPIEKA DO PANA W 76676 GRABEN-NEUDORF OD 28.12.16

Kraj: Niemcy Miasto: GRABEN-NEUDORF
E-mail: yvonne-n@wp.pl
Firma : Yvonne-N Sp. z o.o.

Firma Yvonne-N Sp. z o.o. poszukuje obecnie Opiekunki do 50933 Köln od 27.12.2016.

PANIĄ ZA OKRES ŚWIĄTECZNY OFERUJEMY DODATKOWĄ PREMIĘ ŚWIĄTECZNĄ NAWET DO 200 EURO!!!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy:

Opieka dotyczy Pana w wieku 90 lat, ważącego około 75 kg, poruszającego się samodzielnie po domu, a na spacerach zera. a pomocą elektroscootera. Podopieczny je śniadanie i pije kawę około godziny 8:00, po obiedzie idzie z Opiekunką na spacer oraz towarzyszy w piątkowych zakupach, je potrawy gotowane po polsku. Podopieczny mieszka w domku z osobnymi wejściami z córką i jej mężem. Opiekunka ma dostęp do Internetu oraz telefonu( połączenia wychodzące na numery stacjonarne do Polski).

Choroby: azbestoza, osteoporoza, maska z tlenem na noc.

Obowiązki Opiekunki: spacerowanie z podopiecznym, gotowanie, robienie zakupów, kąpanie( dwa razy w tygodniu).

Termin pracy: 28.12.2016-na dwa miesiące.

Wymagania: podstawowa znajomość języka niemieckiego, Pani niepaląca papierosów.

Oferujemy:

• atrakcyjne zarobki,
• zwrot kosztów podróży,
• opłacane składki ZUS,
• ubezpieczenie.

Forma kontaktu

Sposób aplikowania

Panie zainteresowane współpracą prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 519-747-529 lub o wysłanie CV na maila: yvonne-n@wp.pl.

ZAPRASZAMY !!!

  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy