Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Opieka / Au pair

Opieka do Pani w 50933 Köln od 27.12.2016

Kraj: Niemcy Miasto: Köln
Dodano: 05.12.2016 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
E-mail: yvonne-n@wp.pl
Firma : Yvonne-N Sp. z o.o.

Firma Yvonne-N Sp. z o.o. poszukuje obecnie Opiekunki do 50933 Köln od 27.12.2016.

PANIĄ ZA OKRES ŚWIĄTECZNY OFERUJEMY DODATKOWĄ PREMIĘ ŚWIĄTECZNĄ NAWET DO 200 EURO!!!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy:
Opieka dotyczy Pani w wieku 91 lat, która waży około 53 kg, mieszka w mieszkaniu o powierzchni 87 m2. Podopieczna ma Pflegestufe I ( stopień niepełnosprawności). Członkowie rodziny przychodzą w odwiedziny około 3-4 razy w tygodniu. Opiekunka nie musi wstawać w nocy, ewentualnie w razie konieczności musi podprowadzić podopieczną do toalety. Opiekunka ma dostęp do telefonu( połączenia wychodzące do Polski na numery stacjonarne).

Choroby: nietrzymanie moczu (bardzo rzadko), problemy ze słuchem (aparat słuchowy), po częściowej resekcji żołądka.

Obowiązki Opiekunki: gotowanie dla podopiecznej+ Opiekunki, sprzątanie, pranie, robienie zakupów, prasowanie, pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, codzienna pielęgnacja ciała, chodzenie na spacery za pomocą Gehhilfe, prowadzenie rozmów, granie w gry, pomoc w braniu prysznica, podawanie lekarstw.

Termin pracy: 27.12.2016- na miesiąc.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

• atrakcyjne zarobki,
• zwrot kosztów podróży,
• opłacane składki ZUS,
• ubezpieczenia.

Forma kontaktu


Sposób aplikowania:

Panie zainteresowane współpracą prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 519-747-529 lub o wysłanie CV na maila: yvonne-n@wp.pl.

ZAPRASZAMY!!!

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy