Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Opieka / Au pair

Potrzebny Opiekun/ka do Państwa/ 1300 Euro

Kraj: Niemcy Miasto: Wrocław
Dodano: 30.11.2016 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
WWW: http://www.medipe.com
E-mail: wroclaw@medipe.com
Firma : Medipe

Potrzebny Opiekun/ka do Państwa/ 1300 Euro
Nr ref. 14430

O naszej firmie
MEDIPE PFLEGE Sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

Oferta pracy
Pan - ma 79 lat, cierpi na demencję, nie trzyma moczu oraz stolca (nosi pampersy). Nie ma problemów z komunikacją. Orientacja czasowo-przestrzenna jest częściowo zaburzona. Porusza się samodzielnie, ale większość czasu woli spędzać w łóżku. Wychodząc na spacery często potrzebuje wsparcia, ale nie potrzebuje wózka inwalidzkiego, jest sprawny fizycznie. Sporadycznie może budzić się w nocy, ale raczej radzi sobie sam – bardzo rzadko potrzebuje pomocy w nocy.

Pacjentka - pani jest osobą leżącą, wszystkie czynności pielęgnacyjne wykonuje się w łóżku. Panią trzeba karmić cztery razy dziennie, ponieważ je małe porcje. Raz dziennie przychodzi Caritas (zmieniają pampersy, myją pacjentkę i zmieniają jej ubranie). Budzi się w nocy 2/3 razy (trzeba do niej zejść i zobaczyć czy wszystko jest w porządku, przykryć panią, poprawić jej poduszkę i przebrać pampersa).
Oboje jedzą małe ilości mięsa, nie mają żadnej diety.


Zadania Opiekunki/na
Do zadań Opiekunki należy wspieranie Podopiecznych podczas kąpieli i pielęgnacji ciała, przygotowywanie posiłków oraz robienie zakupów, pomoc przy ubieraniu się i rozbieraniu, pranie i prasowanie ubrań, utrzymywanie porządku oraz sprzątanie w domu, organizacja czasu wolnego.

Lokalizacja:
Rheinberg, Niemcy
Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki/na jest osobny pokój z dostępem do łącza internetowego. Do dyspozycji jest też samochód.

Nasza oferta
Rozpoczęcie pracy od 01.12.2016 do 10.01.2017
• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy
• Pomoc w organizacji podróży
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach

Wymagania
• Doświadczenie w opiece nad osobą starszą
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Mile widziane prawo jazdy kat. Bhttp://szort.tk/16j

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE PFLEGE Sp. z.o.o z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).


Forma kontaktu


KONTAKT W SPRAWIE ZLECENIA
tel. 71 377 88 88
e-mail: wroclaw@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 – skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe!

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy