Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Opieka / Au pair

Opieka do Pani w 55131 Mainz od 07.12.16r.

Kraj: Niemcy Miasto: Mainz
Dodano: 28.11.2016 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
WWW: http://betreuerin-polen.com
E-mail: yvonne-n@wp.pl
Firma : Yvonne-N Sp. z o.o.

Firma Yvonne-N Sp. z o.o. poszukuje obecnie Opiekunki do 55131 Mainz od 07.12.16r.

PANIĄ ZA OKRES ŚWIĄTECZNY OFERUJEMY DODATKOWĄ PREMIĘ ŚWIĄTECZNĄ NAWET DO 200 EURO!!!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy:

Opieka dotyczy Pani w wieku 85 lat, ważącej około 64 kg, mieszka w dużym mieście. Podopieczna choruje na raka żołądka, ma cewnik, opróżniany rano i wieczorem( Opiekunka to robi) , ma duszności, trzeba jej wtedy podać odpowiednią tabletkę. Z powodu choroby ma specjalną dietę, je warzywa, nie może mięsa, je wszystko zmiksowane i gotowane, mówi Opiekunce co chce jeść. Podopieczna jeśli czegoś potrzebuje dzwoni do Opiekunki dzwonkiem. O 8:00 rano jest śniadanie, o 12:00 przychodzi Pielęgniarka-podaje tabletki i robi masaż stóp. O 13:00 jest obiad , najpierw dla podopiecznej potem dla Opiekunki, o 16:00 pije herbatę i je ciasto. Opiekunka ma do dyspozycji Internet, przerwę 2 h dziennie, nie musi wstawać w nocy. Podopieczna chodzi spać około godziny 19:00/20:00. Codziennie przychodzi w odwiedziny ktoś z rodziny.

Choroby: rak żołądka, cewnik, problemy ze słuchem.

Obowiązki Opiekunki: wiadomo, że wszystkie czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego i pomaganie w codziennych czynnościach higienicznych i życiowych, suszenie i modelowanie włosów.

Termin pracy: 07.12.2016- na dwa miesiące.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

• atrakcyjne zarobki,
• zwrot kosztów podróży,
• opłacane składki ZUS,
• ubezpieczenie.
Forma kontaktu


Sposób aplikowania

Panie zainteresowane współpracą prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej na naszej stronie internetowej www.betreuerin-polen.com bądź o kontakt pod nr tel. 76 754 19 61 lub 519 747 529. Nasz mail: info@yvonne-n.eu.

Yvonne-N Spółka z o.o. ul. Józefa Lompy 21, 67-200 Głogów, tel. 76 754 19 61

Filia w Koszalinie, ul. Młyńska 55/2, 75-422 Koszalin, tel. 519 747 529

ZAPRASZAMY!!!

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy