Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Inne

Opiekun/ka

Kraj: Niemcy
Dodano: 25.11.2016 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
WWW: http://medipe.com
E-mail: wroclaw@medipe.com
Firma : Medipe

Potrzebny opiekun\\\\ka do Pani Eriki 1300€
Nr ref. 14707

O naszej firmie
MEDIPE POLSKA Sp. z. o. o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

Oferta pracy
Pani ma 85 lat, przyznaną drugą grupę inwalidzką. Choruje na astmę, reumatyzm oraz chorobę nowotworową. Nie trzyma moczu - stosuje się pielucho-majtki. Dobrze mówi, słyszy i widzi. Orientacja czasowo-przestrzenna oraz personalna nie jest zaburzona. Podopieczna porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Pani dużo czasu spędza leżąc w łóżku lub siedząc na wózku. Lubi oglądać telewizję i czytać gazety.


Zadania Opiekunki/na
Do zadań opiekunki należy wspieranie podopiecznego podczas kąpieli i pielęgnacji ciała, całodobowa gotowość niesienia pomocy gdy nastąpi taka potrzeba, przygotowywanie posiłków, pomoc przy ubieraniu się i rozbieraniu, pranie i prasowanie ubrań, utrzymywanie porządku oraz sprzątanie w domu, organizacja czasu wolnego, robienie zakupów.

Lokalizacja: Kleve
Pani Erika mieszka w domu jednorodzinnym. Na pierwszym piętrze mieszka syn, który w ciągu dnia pracuje poza domem . Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z dostępem do łącza internetowego.

Nasza oferta: 1300€
Rozpoczęcie pracy od 14.12.2016 – 14.02.2017
• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy
• Pomoc w organizacji podróży
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach

Wymagania
• Doświadczenie w opiece nad osobą starszą
• Dobra znajomość języka niemieckiego
• Możliwość palenia na zewnątrz
• Mile widziane prawo jazdy Kat. Bhttp://szort.tk/16j

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).

Forma kontaktu


KONTAKT W SPRAWIE ZLECENIA
Tel.: 71 377 88 88
e-mail: wroclaw@medipe.com

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy