Branża: Logistyka / Spedycja / Transport

Kierowca C+E – kontenery morskie – Bremen

Kraj: Niemcy Miasto: Bremen
E-mail: rekrutacja@luksmann.pl
Firma : Luksmann

LUKSMANN - jesteśmy agencją doradztwa personalnego działającą na rynku niemieckim w zakresie doradztwa personalnego. Współpracujemy zarówno z dużymi koncernami, jak i z małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy specjaliści LUKSMANNA potrafią dopasować odpowiednią ofertę pracy do kwalifikacji naszych kandydatów. Gwarantujemy rzetelność firm, z którymi prowadzimy współpracę.
Opis stanowiska:
• trasy dalekobieżne po Niemczech
• prowadzenie zestawu typu naczepa + kontener morski
• praca od poniedziałku do piątku
• przewóz kontenerów z portu

Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• prawo jazdy C+E z kodem 95
• karta kierowcy
• doświadczenie jako kierowca CE w transporcie kontenerów
• podstawowy ADR

Oferujemy:
• wysokie zarobki składające się z podstawy + diety
• niemiecką umowę o pracę oraz świadczenie socjalne (m.in. Kindergeld)
• pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z pracą za granicą, jak np. ubezpieczenie i zameldowanie
• zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
• terminowe wypłaty
• pomoc polskiego konsultanta

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres rekrutacja@luksmann.pl lub kontakt telefoniczny 0048 500 800 713
Więcej informacji na www.luksmann.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy