Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Opieka / Au pair

Potrzebna Opiekun/ka do Pana Winfrieda i Pani Karin/ 1500 Euro

Kraj: Niemcy
Dodano: 21.11.2016 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
WWW: http://medipe.com
E-mail: wroclaw@medipe.com
Firma : Medipe

Potrzebna Opiekun/ka do Pana Winfrieda i Pani Karin/ 1500 Euro
Opis oferty pracy:
O naszej firmie
MEDIPE POLSKA Sp. z o.o jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

Oferta pracy
Pan ma 80 lat, przyznaną 2 grupę inwalidzką. Ma osłabienie związane z wiekiem i zaburzenia pracy serca (zastawka). Ostatnio bardzo mało pił i jadł i z tego powodu trafił do szpitala. Przed pobytem w szpitalu był w pełni mobilny, sam się poruszał. Obecnie jest bardzo osłabiony, trzeba mu pomagać przy wstawaniu. Podopieczny korzysta z toalety, ale trzeba mu w tym pomóc. Noce przesypia. Mowa, słuch i wzrok są zachowane. Orientacja czasowo-przestrzenna nie jest zaburzona.
Pani ma również 80 lat, choruje na demencję. Dobrze mówi, słyszy i widzi. Orientacja czasowo-przestrzenna jest częściowo zaburzona. Porusza się samodzielnie.

Zadania Opiekunki/na
Do obowiązków Opiekunki/na oprócz otoczenia Pacjentów całkowitą opieką należą: wspieranie podczas kąpieli i pielęgnacji ciała, przygotowywanie posiłków oraz robienie zakupów, pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu się, pranie i prasowanie ubrań, towarzyszenie podczas wizyt lekarskich, utrzymywanie porządku w domu, towarzyszenie podczas spacerów i organizacja czasu wolnego.

Lokalizacja
Schirmitz, Niemcy
Państwo mieszkają w domu dwurodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki/na jest osobny pokój z umywalką oraz dostępem do łącza internetowego. W piwnicy jest łazienka z prysznicem tylko dla Opiekunki/na. Do dyspozycji jest rower i samochód.

Nasza oferta
Rozpoczęcie pracy od 16.12.2016 do 16.01.2017
• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy
• Pomoc w organizacji podróży
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach

Wymagania
• Doświadczenie w opiece nad osobą starszą
• Dobra znajomość języka niemieckiego
• Mile widziane prawo jazdy kat. B


http://szort.tk/16j

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).


Forma kontaktu


KONTAKT W SPRAWIE ZLECENIA
tel. 71 377 88 88
e-mail: wroclaw@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 – skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe!

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy