Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Elektronika / Elektryka

Elekryk

Kraj: Niemcy Miasto: Berlin
Dodano: 21.11.2016 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
E-mail: spad.bau@yahoo.com
Firma : Spad-B.A.U. - AusUmbau

Firma Spad-B.A.U. - AusUmbau nawiąże współpracę z firmą elektryczną.
Witam

Wioleta Golnau z firmy Spad-B.A.U.
Praca polega na adaptacji 6 mieszkań które znajdują się na poddaszu trzeba położyć całą nową instalacje elektryczną po wszystkich pomieszczeniach tj. Instalacje antenową, telefoniczną, prądotwórczą poprowadzić ją górą,opisać i mianowicie poprowadzić i podłączyć ją w skrzynce elektrycznej.Oferta pracy rozpoczyna się od poniedziałku 28.11.2016,sobota jest także dniem pracującym.Umowa pracy(niemiecka) jest na zlecenie ze stawką godzinową 13 € za godzinę pracy.Praca jest przewidziana dla 4-pracowników.Proszę o przesłanie swoich dokumentów mailem:
czyli cv, uprawnienia, gewerbe bądź działalność polska, skan dowodu osobistego. Jeżeli będą państwo zainteresowani podjęciem pracy proszę o przesłanie swojego CV na wskazany adres mailowy bądź za pośrednictwem portalu www.twojaeuropa.pl W razie pytań prosimy o telefon od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-16.Praca znajduje się w Niemczech w Berlinie.


Pozdrawiam
W.Golnau
SPAD-B.A.U. - AusUmbau
Amtsgerichtspl 1, 14057
Charlottenburg Berlin
Mail: spad.bau@yahoo.com
Mobil: 0049 15781459158


Forma kontaktu


SPAD-B.A.U. - AusUmbau
Amtsgerichtspl 1, 14057
Charlottenburg Berlin
Mail: spad.bau@yahoo.com
Mobil: 0049 15781459158

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy