Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Doradztwo / Konsulting

Doradca

Kraj: Polska
Dodano: 10.09.2014 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
WWW: http://www.kredytomania.eu
E-mail: kosazlota@pretorian-hc.com.pl
Firma : kosazlota

Zatrudnię konsultanta do spraw klienta

W naszej firmie zwracamy uwagę na rzetelność oraz dobry związek z klientem. Od pracowników oczekujemy silnego zaangażowania i przede wszystkim starań w to by rozpocząć trwałą współpracę z indywidualnymi usługobiorcami. Jeżeli chcesz uzyskać doświadczenie jako konsultant interesanta w korporacji finansowej to serdecznie nakłaniamy do przesłania nam swojego CV oraz listu motywacyjnego. Tworzymy właśnie nowy oddział naszej firmy i staramy się ukształtować młody oraz innowacyjny zespół.

Oczekujemy od chętnych:
wyższego wykształcenia ekonomicznego
komunikatywności
umiejętności pracy w grupie
doświadczenia w pracy z usługobiorcą
zainteresowania branżą finansową
oporność na stres

Oferujemy:
umowa o pracę
dobre wynagrodzenie
praca w miłej atmosferze
okazję otrzymania doświadczenia w kształtującej się korporacji


UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy