Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Michal Andrzej Wirtel
Punkty:
80 pkt. ranking >>
Ulubione kraje Ranking
Nie podano

Michal Andrzej WirtelSzybki transport, czysty transport Transport

Szybki transport, czysty transport

W nowoczesnej gospodarce transport jest tak ważny, jak krążenie krwi w organizmie. Każdy przedsiębiorca, zanim wyda swoje pieniądze, zwraca uwagę na komunikację – nikt nie chce inwestować w miejscu odciętym od świata.

15.08.2009 [ 1 komentarz ] Liczba odsłon: 9426

Na zielonej Ukrainie - Kijów, Odessa i Krym Warto zobaczyć

Na zielonej Ukrainie - Kijów, Odessa i Krym

W drugiej części ukraińskiej podróży przenieśmy się z Halyczyny nad Dniepr. Ta część kraju różni się od zachodu historią, kulturą, a nawet językiem. Dalej stąd do Polski, geograficznie i kulturowo. Tym niemniej Ukraina Naddnieprzańska ma kilka miejsc godnych polecenia.

02.08.2009 [ 0 komentarzy ] Liczba odsłon: 4998

Na zielonej Ukrainie - Lwów, Karpaty i Kozacy Warto zobaczyć

Na zielonej Ukrainie - Lwów, Karpaty i Kozacy

Nie tylko Grecja czy Turcja mają coś ciekawego do zaoferowania turystom. Zwłaszcza tym, którzy wolą aktywniejsze spędzanie czasu niż leżenie cały dzień na plaży. Dla ludzi z mniejszym budżetem, za to z większą energią, ciekawy może być na przykład Wschód. Ten najbliższy, za Bugiem.

28.07.2009 [ 4 komentarze ] Liczba odsłon: 9415
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy