Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Marta Lau
Punkty:
700 pkt. ranking >>
Ulubione kraje Ranking
Nie podano

Marta LauGOLF I NOWE TECHNOLOGIE – CONNECTED LIFE GOLF ACADEMY Sport / rekreacja

GOLF I NOWE TECHNOLOGIE – CONNECTED LIFE GOLF ACADEMY

Już w maju startuje jedyny w swoim rodzaju cykl eventów dla decydentów z branży nowych technologii – Connected Life Golf Academy. Prezesi, dyrektorzy i menedżerowie firm działających m.in. w obszarze IoT będą spotykać się przez 6 miesięcy, by pod okiem profesjonalnego trenera uczyć się podstaw gry w golfa, ale też w niezobowiązującej atmosferze wymieniać się wzajemnymi doświadczeniami.

Od 01.05.2016

System lokalizacji w Kalendarzu Adwentowym Inne

System lokalizacji w Kalendarzu Adwentowym

Firma Gannet Guard Systems po raz kolejny prezentuje aplikację konkursową „Kalendarz Adwentowy”. Można dzięki niej wygrać atrakcyjne nagrody, w tym system lokalizacji pojazdu.

Od 01.12.2015

 TomTom Team – dołącz do drużyny! Sport / rekreacja

TomTom Team – dołącz do drużyny!

Firma TomTom oferująca zegarki dla osób czynnie uprawiających sport postanowiła stworzyć w Polsce drużynę biegową „TomTom Team”. W projekcie może wziąć udział każdy, dla kogo bieganie to nie tylko treningi, ale także styl życia.

Od 08.04.2015

Volkswagen Group wybrał TomTom Traffic Nauka / technologia

Volkswagen Group wybrał TomTom Traffic

Amsterdam, 12 lutego 2015 – TomTom (TOM2) ogłosił zawarcie długoletniej umowy z Volkswagen Group, jednym z czołowych producentów samochodów, a także największym koncernem motoryzacyjnym w Europie. Na podstawie umowy, TomTom dostarczy usługę Traffic do aut Volkswagen Group na terenie Europy, począwszy od marek Audi i Volkswagen.

Od 12.02.2015

TomTom w Mobility Trends 2014 Nauka / technologia

TomTom w Mobility Trends 2014

Produkty marki TomTom zostały nominowane w kategoriach Gadżet Roku 2014 oraz Sportowy Gadżet Roku 2014 w plebiscycie Mobility Trends 2014 organizowanym przez wydawcę magazynu „Mobility”. Mają tym samym szansę na zdobycie nagród o nazwie „Złoty BELL”.

Od 21.01.2015

Kalendarz Adwentowy – zdrap i wygrywaj nagrody Kultura / sztuka

Kalendarz Adwentowy – zdrap i wygrywaj nagrody

Tablety, smartfony, bony upominkowe i wiele innych nagród kryje się za kartami Kalendarza Adwentowego, aplikacji konkursowej zaproponowanej przez firmę Gannet Guard Systems. Karty kalendarza można zdrapywać codziennie, wystarczy wejść na stronę http://www.gannet.pl/ i wypełnić okienko z danymi osobowymi. Zabawa trwa do 24.12.2014 r. Losowanie nagród za dany dzień odbywa się automatycznie w dniu następnym. Lista zwycięzców publikowana jest na bieżąco w zakładce „Wygrani”. Warto codziennie poświęcić chwilę i dopomóc szczęściu.

Od 01.12.2014

Wielkanocne potrawy z jajkami Rodzina / dzieci

Wielkanocne potrawy z jajkami

Święta Wielkanocne to radosny czas, który chętnie spędzamy z najbliższymi osobami. Siadamy wraz z nimi przy stole i składamy sobie najlepsze życzenia. Śniadanie Wielkanocne odbywa się w przyjemnej, wiosennej atmosferze, a na świątecznym stole nie może zabraknąć kolorowych pisanek oraz tradycyjnych potraw z jajkami.

Od 19.04.2014

Walentynkowa kolacja z pomysłem Inne

Walentynkowa kolacja z pomysłem

14 lutego to wyjątkowa data dla wszystkich zakochanych. W tym dniu chcemy wykazać się kreatywnością, aby zaskoczyć ukochaną osobę i sprawić jej przyjemność. Sprawdzonym pomysłem na niezapomniane Walentynki jest kolacja we dwoje przyrządzona przez jednego z partnerów. Grzegorz Łapanowski, znany kucharz i dziennikarz kulinarny, pomoże Wam dobrać odpowiednie menu.

Od 14.02.2014

Turcja wznosząca się ponad tęczą Kultura / sztuka

Turcja wznosząca się ponad tęczą

W dniach 21 lipca – 4 sierpnia 2013 r. na Placu Zamkowym w Warszawie można podziwiać wystawę fotograficzną zatytułowaną „Turcja wznosząca się ponad tęczą”. Fotografie przedstawiają różne regiony Turcji. Wystawa została zorganizowana z okazji 90. rocznicy podpisania Traktatu Przyjaźni pomiędzy Turcją a Polską.

Od 21.07.2013

Zamówić taksówkę w Sylwestra – mission impossible? Polityka / społeczeństwo

Zamówić taksówkę w Sylwestra – mission impossible?

Na zamówioną taksówkę czeka się zwykle od kilku do kilkunastu minut, a samo znalezienie wolnego kursu nie stanowi problemu. Ale nie w noc sylwestrową, gdy liczba klientów rośnie kilkakrotnie. Jak zwiększyć swoje szanse na zostanie pasażerem?

Od 30.11.-001

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Dalej >>  


Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy