Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Łukasz Matuszewski
Punkty:
770 pkt. ranking >>
Ulubione kraje Ranking
GrecjaGrecjaPolskaPolska

Łukasz Matuszewski

Wydawca TwojaEuropa.pl

Miejscowość: Łódź
WWW: Łukasz Matuszewski - Goldenline.pl


Samochodem do Grecji Samochodem po Europie

Samochodem do Grecji

Dziękujemy za zwrócenie uwagi - artykuł zawierał jeszcze więcej błędów merytorycznych - nie powinien zostać opublikowany... Prosimy o zgłaszanie również innych napotkanych błędów, niestety mała redakcja nie jest w stanie sprawdzać dokładnie każdej informacji podawanej przez autorów. Poprawiliśmy zgłoszone błędy, postaramy się zweryfikować również pozostałe informacje.

27.07.2009 [ 3 komentarze ] Liczba odsłon:

Samochodem do Bułgarii Samochodem po Europie

Samochodem do Bułgarii

Uwaga na milicję ukraińską. Znajomi opowiadali mi pewną historię: Wjeżdżając pod górę z zakazem wyprzedzania, wlekli się za starą ciężarówką. Niektórzy kierowcy nie wytrzymywali i wyprzedzali. Na szczycie górki stała oczywiście milicja. A co robiła ciężarówka po dojechaniu na szczyt górki? Zawracała ;) Nadal nagminne są tam łapówki (szczególnie jeśli jedziemy nowym autem) więc należy się spodziewać różnych pułapek zastawionych na nieostrożnych kierowców.

25.07.2009 [ 14 komentarzy ] Liczba odsłon:

Samochodem do Bułgarii Samochodem po Europie

Samochodem do Bułgarii

@mcgregor Dzięki za cenne informacje - artykuł zaktualizowany. Zweryfikowałem również kilka innych informacji - jeśli jeszcze wychwycicie jakieś zmiany - zgłaszajcie. Na pewno poprawimy. Niestety ciężko małej redakcji pilnować wszystkich zmian w całej Europie, dlatego dziękujemy bardzo za Wasze uwagi i zapraszamy do współtworzenia portalu! :)

25.07.2009 [ 14 komentarzy ] Liczba odsłon:

Wakacje w Turcji - krótki przewodnik Informacje i porady

Wakacje w Turcji - krótki przewodnik

Wierz mi, że zabytków jest tam więcej niż plaż ;) Ale rzeczywiście temperatury potrafią zwiedzanie skutecznie utrudnić

17.07.2009 [ 2 komentarze ] Liczba odsłon:

Neopoganie w Europie Kultura i sztuka

Neopoganie w Europie

Usunęliśmy wklejony felieton, dając linka do niego. Prosimy nie wklejać pełnych artykułów w komentarzu, nie do tego on służy. Zachęcamy do zarejestrowania konta w portalu i publikacji artykułu o Rodzimowiercach w Europie, ich historii, pochodzeniu, przekonaniach itd. Artykuł musi mieć jednak nawiązanie do tematyki portalu, czyli Europy.

16.07.2009 [ 9 komentarzy ] Liczba odsłon:

Prąd popłynie z Afryki do Europy Nauka i Technologie

Prąd popłynie z Afryki do Europy

Koncepcja futurystyczna ale bardzo interesująca. Tylko czy nie będzie bardziej opłacalne (i bezpieczniejsze) wybudowanie tych elektrowni w Europie? Przecież też mamy bardzo nasłonecznione rejony w Hiszpanii, Włoszech, Grecji...

14.07.2009 [ 2 komentarze ] Liczba odsłon:

Niekontrolowana zmiana biegu – kryzys przemysłu motoryzacyjnego Transport

Niekontrolowana zmiana biegu – kryzys przemysłu motoryzacyjnego

Zmniejszenie sprzedaży jest spowodowane kryzysem a nie jakąś zwyżką cen aut... Wręcz przeciwnie, ceny samochodów bardzo spadły. Dlatego pomysł dopłat jest moim zdaniem chybiony. To nie jest kwestia typu "eee, trochę za drogo, nie kupuję" - to jest raczej "nie wiem czy jutro będę miał pracę, lepiej się nie ładować w wydatki i trochę odłożyć" - Dopłaty tutaj nic nie pomogą...

17.06.2009 [ 2 komentarze ] Liczba odsłon:

Unia Zachodnioeuropejska Historia UE

Unia Zachodnioeuropejska

Tak, formalnie istnieje, jednak w 1999 roku przestała funkcjonować, została "wygaszona" więc praktycznie rzecz ujmując uzasadnione jest mówienie o niej w czasie przeszłym. Jeśli się mylę i są jeszcze jakieś struktury organizacyjne, spotkania pod szyldem UZE itp. bardzo proszę o informacje/link - oczywiście uzupełnimy artykuł.

11.06.2009 [ 6 komentarzy ] Liczba odsłon:

Unia Zachodnioeuropejska Historia UE

Unia Zachodnioeuropejska

Aktualizowałem artykuł - napisałem również na maila dostępnego na oficjalnej stronie UZE z zapytaniem o obecny status organizacji. Wspomniana wyżej wizyta była w lipcu 2001 roku. Ostatnia aktualizacja strony miała miejsce w 2002 roku, więc prawdopodobne jest, że organizacja już nie funkcjonuje. Jak tylko otrzymamy informację zwrotną ponownie aktualizuję artykuł.

11.06.2009 [ 6 komentarzy ] Liczba odsłon:

Malejąca frekwencja w wyborach do Parlamentu Europejskiego Polityka

Malejąca frekwencja w wyborach do Parlamentu Europejskiego

Wcale nie jest tak kolorowo ;) W Belgii wybory są obowiązkowe... dla recydywistów stale nie stawiających się przy urnach mandaty wynoszą nawet kilkaset euro!

09.06.2009 [ 3 komentarze ] Liczba odsłon:

<< Wstecz  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Dalej >>  


Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy