Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Justyna Krempa
Punkty:
223 pkt. ranking >>
Ulubione kraje Ranking
Nie podano

Justyna KrempaCeny w Irlandii Ceny

Ceny w Irlandii

Zbliżają się wakacje i wielu studentów, ale też innych osób szuka pracy za granicą. Celem wyjazdów często jest Irlandia lub Anglia. Jeśli chodzi o Zieloną Wyspę poniżej podajemy ceny w Irlandii aktualne na maj 2009.

01.06.2009 [ 3 komentarze ] Liczba odsłon: 17657

Ceny we Włoszech Ceny

Ceny we Włoszech

Wiadomo, że im większe miasto, tym wyższe ceny. Włochy nie są wyjątkiem od tej reguły. Podajemy ceny we Włoszech obowiązujące w 2009 roku dla podstawowych produktów i usług.

01.06.2009 [ 9 komentarzy ] Liczba odsłon: 40004

CouchSurfing Informacje i porady

CouchSurfing

Nie możesz usiedzieć w miejscu, chcesz zrobić coś innego niż zwykle i wyjechać choćby zaraz, poznać nowych ludzi, zobaczyć nowe miejsca!? Wszystko z Tobą OK to tylko znak, że musisz dowiedzieć się co to jest CouchSurfing (CS).

01.06.2009 [ 0 komentarzy ] Liczba odsłon: 8077

Kuchnia ukraińska - ceny i restauracje w Kijowie Ceny

Kuchnia ukraińska - ceny i restauracje w Kijowie

Ukraińskie jedzenie ogólnie jest bardzo tłuste, je się ziemniaki we wszystkich postaciach, a wszystko polewane jest masłem, śmietaną lub skwarkami. W barach do obiadu podawana jest szklanka śmietany do zup i innych dań, a ukraińskie słodycze cieszą się popularnością na całym świecie. Dla odchudzających, pobyt w Kijowie to ciężki orzech do zgryzienia.

30.05.2009 [ 1 komentarz ] Liczba odsłon: 17645

Noclegi w Kijowie - hotele i kwatery Informacje i porady

Noclegi w Kijowie - hotele i kwatery

Kijów ma zadatki na prawdziwie europejską stolicę, tyle że baza noclegowa nie prezentuje się zachwycająco. Jeśli pusto w kieszeni to najlepiej spać na obrzeżach miasta, chyba że masz więcej pieniędzy to możesz sobie pozwolić na wynajęcie mieszkania w centrum.

30.05.2009 [ 8 komentarzy ] Liczba odsłon: 16809

Kijów - metro, pociąg i nie tylko Informacje i porady

Kijów - metro, pociąg i nie tylko

Metro w Kijowie jest jak muzeum, z marmurowymi korytarzami i żyrandolami na sufitach, do tego jest szybkie i wygodne, czego nie można powiedzieć o transporcie naziemnym. A czym najlepiej jechać do Kijowa..?

30.05.2009 [ 3 komentarze ] Liczba odsłon: 12100

Kijów – zwiedzanie - zabytki i atrakcje turystyczne Warto zobaczyć

Kijów – zwiedzanie - zabytki i atrakcje turystyczne

Kijów zaskakuje ilością ciekawych miejsc, dlatego potrzebny Ci więcej niż jeden weekend, aby zwiedzić go wzdłuż i wszerz. Oto najważniejsze zabytki i atrakcje w Kijowie.

30.05.2009 [ 0 komentarzy ] Liczba odsłon: 24390

Kto jeszcze w Unii Europejskiej? Polityka unijna

Kto jeszcze w Unii Europejskiej?

Na dzień dzisiejszy Unia Europejska obejmuje 27 państw. Prognozuje się, że Chorwacja ma największe szanse, aby zostać 28 członkiem UE już w 2010 roku, ale co z pozostałymi krajami? Przedstawiam sytuację i nastawienie ludzi w krajach, ubiegających się o członkostwo. Zacznę od naszych sąsiadów.

27.05.2009 [ 0 komentarzy ] Liczba odsłon: 3241

<< Wstecz  1  2  Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy