Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Grzegorz Laskowski
Punkty:
-20 pkt. ranking >>

Grzegorz Laskowski

Miejscowość: Warszawa
WWW: Wieczna Planeta


Crowdfunding w Europie, czyli jak rozkręcić biznes Własna firma

Crowdfunding w Europie, czyli jak rozkręcić biznes

Po przeczytaniu tego artykułu pojawia się pytanie: dlaczego są bezrobotni?

14.12.2012 [ 1 komentarz ] Liczba odsłon:

21 grudnia 2012. Czy Europa się boi? Społeczeństwo

21 grudnia 2012. Czy Europa się boi?

Kiedy nastanie koniec Końców Świata? Jest szansa, że niedługo ponieważ rozpowszechnianie wiedzy coraz trudniej cenzurować i co raz łatwiej to czynić.

14.12.2012 [ 1 komentarz ] Liczba odsłon:

Niepełnosprawni w UE - Berlin wyróżniony "Access City Award" Unia w skrócie

Niepełnosprawni w UE - Berlin wyróżniony "Access City Award"

Z okazji zbliżających się świąt i Nowego Roku życzy, Grzeh obywatelom Polski by każda miejscowość w ich kraju była przyjazną wszystkim mieszkańcom kosmosu.

09.12.2012 [ 1 komentarz ] Liczba odsłon:

Book of Kells – najstarszy manuskrypt w Europie Warto zobaczyć

Book of Kells – najstarszy manuskrypt w Europie

Pogodnego 2013! http://drogagrzesia.blogspot.com/2012/12/2013.html

09.12.2012 [ 1 komentarz ] Liczba odsłon:

Dotacje na rozpoczęcie działalności 2013r. - Nowa kampania dla młodych! Własna firma

Dotacje na rozpoczęcie działalności 2013r. - Nowa kampania dla młodych!

Dlaczego tam mało osób stara się o tego typu dotacje?

04.12.2012 [ 3 komentarze ] Liczba odsłon:

Kryzys we Francji - bieda i protesty głodowe Gospodarka

Kryzys we Francji - bieda i protesty głodowe

Opisane w tym artykule kłopoty francuzów mogą spotkać obywateli Polski dlatego najwyższy czas by za politykę brali się wszyscy i przede wszystkim wybierali na stanowiska państwowe tylko takie osoby, które maja plan poprawy sytuacji w kraju. Głównym wskaźnikiem stanu gospodarki kraju jest jego budżet i ilość osób posiadających środki do życia. Budżet powinien być dodatni a więc należy przestać popierać (głosować) na polityków mających plany powiększenia deficytu państwa. Cy oddałobyś kierownictwo swego prywatnego przedsiębiorstwa w ręce kogoś kto obiecywał by ci, że je zadłuży? Czy chcesz ponownie oddać kierownictwo kraju w ręce takich ludzi?

30.11.2012 [ 2 komentarze ] Liczba odsłon:

Henning Mankell – mistrz skandynawskiego kryminału Kultura

Henning Mankell – mistrz skandynawskiego kryminału

Z kryminałami jest podobnie jak z przepowiadaniami o końcach świata... im więcej się tym zajmujesz tym łatwiej utoniesz.

30.11.2012 [ 1 komentarz ] Liczba odsłon:

Ulewy paraliżują Wielką Brytanię Gospodarka

Ulewy paraliżują Wielką Brytanię

Jaka z tego tekstu nauczka: trzeba jak najszybciej zmeliorować Polskie rzeki by uwolnić się od powodzi z nimi związanych. Jak to zrobić?

27.11.2012 [ 1 komentarz ] Liczba odsłon:

Studia w Wielkiej Brytanii są coraz droższe. Studenci protestują! Społeczeństwo

Studia w Wielkiej Brytanii są coraz droższe. Studenci protestują!

W Polsce do 2012 roku było podobnie; co zrobić by w Polsce studia była zgodnie z Konstytucją darmowe? Art. 70. 1.- Każdy ma prawo do nauki. Nauka do 18 roku życia jest obowiązkowa. Sposób wykonywania obowiązku szkolnego określa ustawa. 2.- Nauka w szkołach publicznych jest bezpłatna. Ustawa może dopuścić świadczenie niektórych usług edukacyjnych przez publiczne szkoły wyższe za odpłatnością. 3.- Rodzice mają wolność wyboru dla swoich dzieci szkół innych niż publiczne. Obywatele i instytucje mają prawo zakładania szkół podstawowych, ponadpodstawowych i wyższych oraz zakładów wychowawczych. Warunki zakładania i działalności szkół niepublicznych oraz udziału władz publicznych w ich finansowaniu, a także zasady nadzoru pedagogicznego nad szkołami i zakładami wychowawczymi, określa ustawa. 4.- Władze publiczne zapewniają obywatelom powszechny i równy dostęp do wykształcenia. W tym celu tworzą i wspierają systemy indywidualnej pomocy finansowej i organizacyjnej dla uczniów i studentów. Warunki udzielania pomocy określa ustawa. 5.- Zapewnia się autonomię szkół wyższych na zasadach określonych w ustawie. *** Po pierwsze wprowadzić Ustawowy nakaz uchwalania dodatniego (dochodowego) budżetu państwa i przymusową abdykację rządzących jeśli nie potrafią go uchwalić.

24.11.2012 [ 2 komentarze ] Liczba odsłon:

Studia w Wielkiej Brytanii są coraz droższe. Studenci protestują! Społeczeństwo

Studia w Wielkiej Brytanii są coraz droższe. Studenci protestują!

Art. 32 owej Konstytucji: 1.- Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne. 2.- Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny. *** Art. 32 wymusza na rządzących zniesienie dyskryminacji finansowej w dostępie do nauki.

24.11.2012 [ 2 komentarze ] Liczba odsłon:

<< Wstecz  1  2  3  4  5  6  Dalej >>  


Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy