Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Wakacje 2010

28.01.2010 Autor: Łukasz Dębski [ 2 odpowiedzi ]

Komentarz

Łukasz Dębski

2010-01-28 23:14:36

Jedziecie gdzieś w te wakacje swoim samochodem? My z żonka planujemy Berlin i Pragę:) Prawie wszędzie w Polsce w miarę dobra droga + poza granicami od razu wskakujemy na autostradę, także nie powinno być problemu;) Najważniejsze to zwiedzić coś fajnego i mieć gdzie spać.


Komentarz

Łukasz Matuszewski

2010-01-28 23:30:35

My z Beatą już drugi rok się zbieramy na Ukrainę (mój dziadek pochodził z Podola, przy okazji chętnie zahaczę również o Huculszczyznę), jak siły pozwolą to może również dalej nad morze czarne, ale bez klimy w samochodzie chyba się poddamy ;)

Możliwe, że wypali również zaproszenie od koleżanki z Norwegii, samochodem nad fiordy...

Oby jedna z tych rzeczy wypaliła i już będę bardzo szczęśliwy :)

Przy okazji:
znacie ceny promów do Norwegii (przewóz samochodu)? Zastanawiam się, czy nie bardziej będzie się opłacało pojechać lądem (przez Danię lub Finlandię - druga opcja mnie bardziej kręci ;)


Komentarz

Łukasz Dębski

2010-02-03 23:20:51

Po co promem:) Samolot z Łodzi widziałem ostatnio z biletem za 8 zł (Łódź-Oslo). Bagaż podręczny tylko, do 15 kg. Mieliśmy jechać na Walentynki ale później zdrożał już i się nie zdecydowaliśmy.

Na Ukrainie tez bym pojechał, trzeba się zastanowić:)


...


Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy