Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Trudny okres żałoby - podziękowania dla zespołu

20.04.2010 Autor: Piotr Anuszczyk [ 0 odpowiedzi ]

Komentarz

Piotr Anuszczyk

2010-04-20 11:48:13

Za nami bardzo trudny okres żałoby narodowej. Tragedia ostatnich dni zapewne każdego z nas dotknęła osobiście. W obliczu tak wielkiego nieszczęścia szczególna odpowiedzialność spoczęła również na zespole redakcyjnym.
Dlatego chcę w tym miejscu podziękować całemu zespołowi. Piotr Twardysko oraz Iwona Berny wzięli na siebie trud relacjonowania uroczystości pogrzebowych. Mimo, że zostali rzuceni na głęboką wodę to wyszli z tej próby obronną ręką. Udało się to także dzięki wsparciu Pauliny Bogacz i Macieja Gacha, którym dziękuję za pięknie przygotowane biografie Jana Kochanowskiego i Anny Walentynowicz.

Podziękowania należą się i wydawcy. Wierzcie, że gdy w sobotę docierały do nas informacje o rozmiarach katastrofy lotniczej niełatwo było pisać pierwsze teksty i przygotowywać żałobną czarną wstążkę.
Warto też zauważyć i docenić pracę tych, którzy przygotowywali w tym czasie codzienne teksty i tłumaczenia. Bez Was portal "ugrzązł" by na dłuższy czas.
Nawet jeśli każdy z nas przeżywał żałobę indywidualnie to jako redakcyjny zespół możemy mieć poczucie dobrze spełnionego obowiązku.
W ciągu najbliższych dni zapewne utrzyma się w nas jeszcze nastrój powagi, tym bardziej, że wciąż tyle ciał nie zostało zidentyfikowanych. Ale pamiętając o nich warto pracować dalej.

Na koniec zachęta do korzystania z pokoju redakcyjnego na skype. W sytuacjach alarmowych, ale i codziennym życiu portalu kluczowa jest komunikacja. Dlatego kto z Was ma skype niech wyszuka Redakcja_TwojaEuropa ew. mnie lub Łukasza Matuszewskiego to pomożemy dopisać się do pokoju redakcyjnego online.


...
Dziennikarstwo obywatelskie - dołącz do redakcji

Menu grupy

Praktyki dziennikarskie w TwojaEuropa.pl
Założyciel: Piotr Anuszczyk
Ilość członków: 6 Więcej >>

-

Grupy - najnowsze dyskusje...

Sexi randki pisze: Szukasz ciekawych portali randkowych lub kamerek online? Porad jak optymalnie ustawić...

Najlepsza konferencja controllingowa w Polsce już 22 listopada w Warszawie! Akademia Controllingu Sp. z o.o. pisze: Już 22 listopada zapraszamy na 45 edycję bezpłatnej konferencji „Jak prawidłowo...

Program do magazynu pisze: Jeżeli poszukujesz prostego i bezpiecznego oprogramowania, które umożliwi...

www.ubezpieczeniaoc.org.pl Bodix Perlo pisze: Kończy się wam ubezpieczenie oc, ac i nie chcecie przepłacać. Zapraszam na...

-

Oferty pracy za granicąRSS z ofertami pracy za granicą

Oferty pracy za granicą - przycisk Dodaj ofertę pracy za granicą

Magazynier w Sortowni GLS Niemcy 28.12.2017 Kraj: Niemcy Miasto: Hesja

Szukamy opiekuna- oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia! 05.01.2018 Kraj: Niemcy

TYNKARZ – BELGIA 18.01.2018 Kraj: Belgia

Operator Koparki (Mobilbagger) 11.01.2018 Kraj: Niemcy

zobacz wszystkie oferty pracy >>

-

Wiadomości z Europy i UERSS Wiadomości z Europy

Promocja Portugalii na Web Summit 2016 w Lizbonie Nauka i Technologie Nowość Promocja Portugalii na Web Summit 2016 w Lizbonie

Wybory prezydenckie w USA - komentarze ekspertów

Komisja zaleca przedłużenie tymczasowych kontroli na granicach wewnętrznych

Sejm przyjął uchwałę w sprawie CETA

PiS nie poprze Donalda Tuska na drugą kadencję w Radzie Europejskiej

KE: postępowanie wyjaśniające ws. podatku od sprzedaży detalicznej w Polsce

więcej wiadomości z Europy >>

-

Kalendarz wydarzeń RSS wydarzenia w Europie

więcej wydarzeń >>

-


Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy