Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Beata Matuszewska
Punkty:
283 pkt. ranking >>

Beata Matuszewska

Sekretarz redakcji

Miejscowość: Łódź
WWW: Beata Matuszewska


Konkurs na „Zieloną Stolicę Europy” rozpoczęty! Społeczeństwo

Konkurs na „Zieloną Stolicę Europy” rozpoczęty!

Polskie miasta, nie są jeszcze znane. Do 1 lutego 2010r. przyjmowane są zgłoszenia od miast powyżej 200 000 mieszkańców ze wszystkich krajów Unii. Trzeba wypełnić specjalny formularz online. Eksperci na jego podstawie wybiorą miasta, które wezmą udział w konkursie na „Zieloną Stolicę Europy”. Ciekawe które polskie miasta będą się starały o tytuł i czy zostaną wybrane? Ostatnim razem zgłosiły się tylko Łódź i Toruń, ale one od razu odpadły.

24.10.2009 [ 4 komentarze ] Liczba odsłon:

Można składać wnioski w ramach Priorytetu III, Programu Kapitał Ludzki Aktualności

Można składać wnioski w ramach Priorytetu III, Programu Kapitał Ludzki

Dziękujemy za miłe słowa. Postaramy się rozwinąć temat. Czy chodzi o poszerzenie informacji na temat PO Kapitał Ludzki czy konkretnie Priorytetu III „Wysoka jakość systemu oświaty"? Będziemy wdzięczni za więcej szczegółów:)

21.10.2009 [ 5 komentarzy ] Liczba odsłon:

Narty we Francji – Les 2 Alpes Narty

Narty we Francji – Les 2 Alpes

Kończy się październik, najwyższy czas zaplanować fajny wyjazd świąteczno-noworoczny. Zjazd po lodowcu Mont-de-Lans w towarzystwie trzytysięczników to musi być fantastyczne przeżycie.

19.10.2009 [ 1 komentarz ] Liczba odsłon:

Kierowco! Poznaj przepisy drogowe w Anglii Samochodem po Europie

Kierowco! Poznaj przepisy drogowe w Anglii

Dziękujemy za uwagi, nadprogramowe zero zostało usunięte :). Dodaliśmy również informacje o dopuszczalnych prędkościach w Wielkiej Brytanii, z pewnością zwiększą użyteczność artykułu. Więcej informacji na temat przepisów drogowych w Wielkiej Brytanii można znaleźć w innym naszym artykule: http://www.twojaeuropa.pl/604/wielka-brytania---przepisy-drogowe

01.09.2009 [ 2 komentarze ] Liczba odsłon:

Tzatziki - sos jogurtowy z ogórkami (przepis) Kuchnia

Tzatziki - sos jogurtowy z ogórkami (przepis)

jogurt naturalny, oryginalnie powinien być kozi, jednak możemy zastąpić go naszym o płynniejszej konsystencji, dlatego polecam dodać serek naturalny, który zagęści sos. Choć nie osiągniemy smaku oryginalnych kozich jogurtów greckich, możemy uzyskać całkiem bliskie podobieństwo :)

08.06.2009 [ 4 komentarze ] Liczba odsłon:

Ceny w Chorwacji Ceny

Ceny w Chorwacji

W Chorwacji można płacić euro, ale nie za wszystko. W razie potrzeby nie ma problemu z wymianą euro na kuny, najlepiej w bankach, bo nie pobierają prowizji. Poza tym płacenie kartą jest tu popularne, honorowane są standardowe karty kredytowe - Eurocard/Mastercard, Diners, American Express i Visa.

22.05.2009 [ 5 komentarzy ] Liczba odsłon:Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy