Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Artykuł sponsorowany

Zapraszamy Państwa do publikacji artykułu sponsorowanego w Portalu TwojaEuropa.pl – jest to bardzo skuteczna i mało inwazyjna forma promocji, będąca na pograniczu reklamy i public relations. Dobrze napisany artykuł ekspercki może zbudować lub wzmocnić Państwa markę jako eksperta w branży, co przełoży się na sprzedaż Państwa produktów i usług.

1. Podstawowe informacje:

 • Ilość znaków: 2000 - 4000 ze spacjami
 • Aktywne linki: 2 (jeden w treści i jeden w stopce)
 • Zdjęcia: 1-2 (np. pracownicy z logo w tle)
 • Czas emisji: minimum 1 miesiąc
 • Użytkownicy portalu: 105 062 uu (ostatnia aktualizacja: 03.01.2013 r.)

2. Promocja artykułu sponsorowanego:

W cenie oferty standardowej:
 • Wyróżnienie artykułu przez 3 dni jako temat dnia na stronie głównej!
 • Rozesłanie informacji o artykule w treści cotygodniowego newslettera.
Oferta dodatkowa:
 • Skonfigurowanie, prowadzenie i optymalizacja kampanii linków sponsorowanych Google AdWords kierującej na artykuł (budżet ustalany indywidualnie);
 • Optymalizacja artykułu pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO) oraz pozycjonowanie go na wybraną frazę w TOP 10 wyników Google (minimalny okres publikacji artykułu to 12 tygodni);
 • Działania ePR / Social Media promujące artykuł w sieci (pierwsze 3 tygodnie)
 • W przypadku wykupienia kilku artykułów istnieje możliwość promocji ich jako serii tematycznej (reklama graficzna w portalu)

3. Ceny artykułów sponsorowanych:

Miesięcy Standard AdWords SEO ePR SocialMedia
1 300 PLN +250 PLN (obsługa)
+Budżet
- +150 PLN
3 560 PLN +350 PLN (obsługa)
+Budżet
Oferta indywidualna zależna od trudności frazy – prosimy o kontakt -
6 1 000 PLN +500 PLN (obsługa)
+Budżet
-
>6 Oferta indywidualna Oferta indywidualna -
Wszystkie ceny Netto, ważne do czerwca 2011 r.

ZAMÓW przez telefon lub e-mail

Dział Reklamy
Tel. +48 517 13 66 51
e-mail: reklama@twojaeuropa.pl

4. Kampania Google AdWords:

Indywidualnie skonstruowana kampania linków sponsorowanych wyświetlanych w wynikach wyszukiwania Google lub w witrynach sieci kontekstowej Google AdSense. Kampania kierująca na artykuł sponsorowany w krótkim czasie zapewnia dotarcie z przekazem reklamowym do precyzyjnie wybranej grupy konsumentów aktywnie poszukujących informacji na temat produktów i usług.

Oferta obejmuje:
 • Przygotowanie kampanii zawierającej w sobie do 100 słów kluczowych, 3 grupy reklamowe oraz 9 tekstów reklamowych.
 • Optymalizacja kampanii pod kątem kosztu i jakości sprowadzanego ruchu.
 • Przesłanie raportu z przeprowadzonych działań
Do kosztu obsługi należy doliczyć budżet mediowy dla Google AdWords – ustalany indywidualnie, zależnie od potrzeb klienta.

5. Działania ePR oraz Social Media:

Promocja artykułu w serwisach społecznościowych, na forach dyskusyjnych i w innych miejscach aktywności internautów. Działania te pomagają budować społeczność wokół marki i zwiększać przywiązanie klientów.

Oferta obejmuje promocję artykułu sponsorowanego m.in. w serwisach:
Facebook, Blip, Twitter, Flaker, Pinger, Śledzik/Nasza-Klasa + serwisy tematyczne

Działania te rekomendujemy na początku publikacji artykułu – internauci interesują się nowościami, informowanie ich o tym samym w dłuższym czasie może ich irytować.

6. Pozycjonowanie artykułu sponsorowanego w wyszukiwarkach:

Działania mające na celu wyświetlanie artykułu w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania Google na wybraną frazę kluczową. Pozwalają one dotrzeć do wielu zainteresowanych tematem konsumentów, którzy aktywnie poszukują informacji o produktach i usługach. Precyzyjne dotarcie do grupy docelowej!

Oferta obejmuje:
 • Pomoc przy wyborze frazy do pozycjonowania, szacowanie ilości wyszukań na miesiąc. W celu maksymalnej efektywności działań wybrana fraza musi być kompromisem między popularnością a konkurencją.
 • Optymalizacja artykułu na wybraną frazę.
 • Zdobywanie linków zewnętrznych do artykułu w celu osiągnięcia pozycji.

Minimalny okres publikacji artykułu sponsorowanego dla działań SEO to 3 miesiące. Pozycjonowanie to proces długofalowy, dlatego rekomendujemy wykupienie rocznej publikacji artykułu w bardzo atrakcyjnej cenie – oferta indywidualna, połączona z ofertą pozycjonowania.

Cena pozycjonowania zależy od trudności pozycjonowanej frazy i jest ustalona indywidualnie. Opłata będzie uzależniona od osiągniętych efektów - nie możemy niestety dać gwarancji pierwszej dziesiątki wyników (top10), dlatego cena jest obliczana w następujący sposób:

Koszt emisji artykułu + bonus za top10 + bonus za top3

Brak wyników oznacza brak opłaty za pozycjonowanie! (sam koszt emisji)

Depozycjonowanie! - NOWOŚĆ

Jeśli w wynikach Google po wpisaniu nazwy Państwa firmy pojawiają się negatywne komentarze, wpisy na forach lub artykuły, możemy pomóc w poprawieniu wizerunku poprzez pozycjonowanie artykułu sponsorowanego. Artykuł taki może również osiągnąć wyższą pozycję niż artykuły negatywne, dzięki czemu zmniejszy ich widoczność = ilość czytelników.

7. Specyfikacja artykułu sponsorowanego:

 • Rekomendujemy aby artykuł nie był stricte reklamowy i niósł wartość praktyczną dla czytających (np. porady związane z branżą - informacje te prawdopodobnie już teraz znajdują się u Państwa na stronie). Nachalna reklama w artykule zniechęci czytających - zarówno do portalu TwojaEuropa.pl jak i do Państwa firmy. Natomiast artykuł ekspercki / specjalistyczny pomoże Państwu wyrobić markę eksperta.
 • Z doświadczenia wiemy, że najlepiej sprawdzają się artykuły w formie wywiadu z przedstawicielem firmy - wydają się najbardziej neutralne a jednocześnie najłatwiej wpleść informacje o firmie. Dobrze sprawdzają się także artykuły specjalistyczne zawierające komentarze eksperta w treści.
 • Dodatkowo artykuł sponsorowany może zostać opublikowany z Państwa konta firmowego, dzięki czemu jako autor będzie widoczna Państwa Firma oraz logo. Wówczas jednak obok artykułu pojawi się mała ikonka informująca użytkowników, że jest to artykuł sponsorowany. Jeśli artykuł będzie miał formę wywiadu, może być opublikowany z naszego konta - wówczas nie będzie zawierał ikonki artykułu sponsorowanego.
 • Artykuł powinien zawierać minimum 1500 znaków wraz ze spacjami, maksymalna ilość znaków to 4000 ze spacjami. Ograniczenie to wynika ze specyfiki Internetu, w którym czytelnicy szybko nudzą się dłuższymi tekstami i rzadko czytają je do końca (a na końcu zachęcamy do przejścia na Państwa stronę).
 • Artykuł może zawierać 2 linki do Państwa strony, jeden w stopce (np. podanie autora/źródła) oraz jeden w treści (np. w postaci "więcej informacji na ten temat zawarliśmy na stronie...").
 • Nazwa firmy nie powinna występować więcej niż 5 razy na cały artykuł (łącznie z opisem zdjęcia). Większa ilość powtórzeń będzie zbyt nachalna dla czytelników i może wywołać odwrotny efekt od zamierzonego (zniechęcenie).
 • Artykuł może posiadać zdjęcie np. osoby udzielającej wywiadu na tle logo firmy, pracowników z logo w tle, siedziby firmy, produktu itp. Nie może być to jednak zdjęcie z samym logo. Jeśli nie posiadają Państwo takich zdjęć, może być to także zdjęcie wyszukane w serwisach ze zdjęciami. Możemy również pomóc w wyszukaniu odpowiedniego zdjęcia.

Przygotowanie Artykułu sponsorowanego

Napisanie tekstu leży po Państwa stronie - Państwo mają w swojej dziedzinie wiedzę ekspercką, dzięki czemu artykuł będzie bardziej atrakcyjny dla czytelników i bardziej autentyczny. Możemy oczywiście pomóc w jego formatowaniu, dodać artykuł do serwisu, czy wyszukać zdjęcie. Możemy także przesłać przykładowe pytania do wywiadu.

Istnieje możliwość napisania artykułu przez redakcję portalu TwojaEuropa.pl, jednak będzie się to wiązało z dodatkową opłatą w wysokości 80 PLN netto. Prosimy wówczas o dostarczenie wytycznych oraz materiałów do artykułu.

Jeśli są Państwo zainteresowani lub mają więcej pytań, prosimy o kontakt:

Dział Reklamy
Tel. +48 517 13 66 51
e-mail: reklama@twojaeuropa.pl

-
Dziennikarstwo obywatelskie - dołącz do redakcji

Wiadomości z Europy i UERSS Wiadomości z Europy

Promocja Portugalii na Web Summit 2016 w Lizbonie Nauka i Technologie Nowość Promocja Portugalii na Web Summit 2016 w Lizbonie

Wybory prezydenckie w USA - komentarze ekspertów

Komisja zaleca przedłużenie tymczasowych kontroli na granicach wewnętrznych

Sejm przyjął uchwałę w sprawie CETA

PiS nie poprze Donalda Tuska na drugą kadencję w Radzie Europejskiej

KE: postępowanie wyjaśniające ws. podatku od sprzedaży detalicznej w Polsce

więcej wiadomości z Europy >>

-

Oferty pracy za granicąRSS z ofertami pracy za granicą

Oferty pracy za granicą - przycisk Dodaj ofertę pracy za granicą

Kierowca CE – tandem firanka – systemy 3.1 20.12.2017 Kraj: Niemcy

Silikoniarz jachtowy 11.01.2018 Kraj: Niemcy

Kierowca C+E – Cysterna - Magdeburg 20.12.2017 Kraj: Niemcy

Monter instalacji tryskaczowych (Holandia) 24.12.2017 Kraj: Holandia Miasto: Eindhoven

zobacz wszystkie oferty pracy >>

-

Szkolenia i kursy unijneRSS wydarzenia w Europie

Szkolenia unijne - banner Dodaj ofertę szkolenia

zobacz wszystkie oferty szkoleń >>

-

Forum europejskie - dyskusje...

Ogłoszenia wszelkieSexi randki pisze: Szukasz ciekawych portali randkowych lub kamerek online? Porad jak optymalnie ustawić >> 10.11.2017 16:50     Ogłoszenia wszelkie

Ogłoszenia wszelkieNajlepsza konferencja controllingowa w Polsce już 22 listopada w Warszawie! Akademia Controllingu Sp. z o.o. pisze: Już 22 listopada zapraszamy na 45 edycję bezpłatnej konferencji „Jak prawidłowo >> 09.10.2017 11:42     Ogłoszenia wszelkie

Ogłoszenia wszelkieProgram do magazynu pisze: Jeżeli poszukujesz prostego i bezpiecznego oprogramowania, które umożliwi >> 29.08.2017 16:17     Ogłoszenia wszelkie

Ogłoszenia wszelkiewww.ubezpieczeniaoc.org.pl Bodix Perlo pisze: Kończy się wam ubezpieczenie oc, ac i nie chcecie przepłacać. Zapraszam na >> 17.08.2017 10:13     Ogłoszenia wszelkie

Ogłoszenia wszelkieKierowca CE – przyczepa z dźwigiem – 2600 do 3200 € LUKSMANN pisze: LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko: Kierowca >> 14.04.2017 11:29     Ogłoszenia wszelkie

więcej grup dyskusyjnych >>

-

Ostatnio komentowane

Własna firma we Włoszech krok po kroku Własna firma we Włoszech krok po kroku Anonimowa: Pawel nie jest to proste zagadnienie, dlatego w kwestii otworzenia firmy powinnes...

Praca w Szwecji - zapotrzebowanie... Wojciech : Witam mam 46 lat jest w pełni zdrowia, 25 lat pracowałem na KWK, posiadam wszelkie...

Najbardziej pożądane zawody w krajach... WacusGames: xD

Potrawy świąteczne w Niemczech jerzy : ja lubię wursty

-


Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy