Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Agata Koim
Punkty:
475 pkt. ranking >>

Agata Koim

Autor miesiąca: Czerwiec 2011


Polskie przygotowania do Euro 2012 Polonia

Polskie przygotowania do Euro 2012

Kwestia oceny stanu przygotowań jest - moim zdaniem - po części kwestią subiektywną. Z raportu NIKu wynika, że nie jest źle, no, może poza kwestią dróg i to jest chyba główna przyczyna narzekań na stan przygotowań - Polacy mieli wiele nadziei na to, że przygotowania do Euro 2012 wpłyną realnie na polepszenie stanu dróg i połączeń. Niestety, już teraz wiadomo, że wielkiej poprawy nie będzie. Właściwie głównym problemem są opóźnienia. Moim zdaniem ta kwestia jest zbyt lekko traktowana, bo wbrew pozorom rok czasu (a właściwie teraz już nie cały rok), to nie tak dużo, zwłaszcza, że pewne obiekty muszą być gotowe wcześniej i odpowiednio sprawdzone. Poza tym nigdy nie wiadomo, co jeszcze może się przytrafić po drodze. Pozdrawiam serdecznie.

29.06.2011 [ 2 komentarze ] Liczba odsłon:

Wędrówki po Skandynawii: Finlandia Informacje i porady

Wędrówki po Skandynawii: Finlandia

Drobna uwaga co do tytułu: Finlandia nie należy do Skandynawii. Włączanie Finlandii do tego regionu kulturowego, który obejmuje Norwegię, Danię i Szwecję, jest dosyć częstym błędem. No i Finlandia jest podzielona na regiony, a nie województwa.

25.07.2009 [ 1 komentarz ] Liczba odsłon:Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy