Konkurs lingwistyczny Tłumacze na start!
07.10.2014 | Autor: Paulina Bogacz | [ 0 komentarzy ] |
W dniach 15.10 – 21.11.2014 firma Skrivanek organizuje ogólnopolski konkurs lingwistyczny dla studentów filologii angielskiej i kierunków pokrewnych, którzy są zainteresowani rozwijaniem swoich kompetencji translatorskich.
Źródło: pixabay.com
- Podobne tematy:
- Czwarta edycja Konkursu Lingwistycznego „Tłumacze na start”
- "Tłumacze na start!" - podsumowanie przebiegu praktyk tłumaczeniowych 2016
- Jak wygląda praca w agencji tłumaczeń?
- Unia Europejska - inne artykuły:
- Wydatki na reklamę w Polsce i w innych krajach europejskich
- Komisja zaleca przedłużenie tymczasowych kontroli na granicach wewnętrznych
- Sejm przyjął uchwałę w sprawie CETA
Między 15.10 a 21.11.2014 firma Skrivanek organizuje ogólnopolski konkurs lingwistyczny dla studentów filologii angielskiej i kierunków pokrewnych, którzy są zainteresowani rozwijaniem swoich kompetencji translatorskich.
Organizator zaprasza do udziału w tym przedsięwzięciu każdą uczelnię, która chce zadbać o właściwy start kariery swoich studentów. Zgłoszenia od uczelni przyjmowane są do 31.10.2014. Studenci chcący wziąć udział powinni zgłosić się do dziekanatów swoich uczelni do 31.10.
Nagrody
Dla laureatów konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody: staż w Skrivanku, który jest liderem tłumaczeń w Europie, szkolenia z narzędzi CAT (Across), profesjonalny kurs językowy Rosetta Stone Advantage i inne. Fundatorem nagród, który przygotował materiały dydaktyczne dla zwycięzców jest Macmillan Education.
Do wygrania będą także nagrody dodatkowe ufundowane przez Patrona Honorowego Konkursu – British Council: vouchery na egzaminy językowe oraz warsztaty metodyczne dla uczelni, z których pochodzić będą zwycięzcy. British Council jest największą organizacją umożliwiającą nawiązywanie kontaktów oraz wymianę wiedzy, pomysłów i doświadczeń pomiędzy Wielką Brytanią a innymi krajami.
Partnerzy
Konkurs organizowany jest we współpracy z uczelniami partnerskimi: Wyższą Szkołą Turystyki i Języków Obcych w Warszawie, Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej, Uniwersytetem Marii Curie Skłodowskiej, Uniwersytetem Wrocławskim, Uniwersytetem Mikołaja Kopernika, Państwową Wyższą Szkołą Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, Uniwersytetem Warszawskim (IKLA oraz Instytut Anglistyki), Uniwersytetem Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach, Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Elblągu oraz Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Współpracy podjęły się także PSRP, AEGEE Warszawa oraz Jows.pl.