Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Ruszają bezpłatne kursy komputerowe dla firm!

31.08.2012 Autor: Patrycja Pożycka[ 0 komentarzy ]
Program Operacyjny Kapitał Ludzki

Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Źródło: kapitalludzki.gov.pl

Jak zwiększyć wydajność pracy dzięki wykorzystaniu Excela i sprawnej obsłudze komputera? Od września będzie można się tego dowiedzieć w czasie bezpłatnych kursów organizowanych przez łódzką firmę szkoleniową Edukey.

MS Excel jest dziś podstawowym narzędziem w prawie każdej pracy biurowej, dlatego dobra znajomość tego programu zdecydowanie ułatwia i przyspiesza wiele czasochłonnych czynności. Ceny szkoleń prowadzonych przez zawodowych trenerów z certyfikatami nie należą do najniższych, dlatego bezpłatne kursy komputerowe z pewnością zachwycą przedsiębiorców i pracowników województwa łódzkiego.

Nie zawsze za darmo, znaczy gorzej


Szkolenia finansowane ze środków unijnych dla większości zainteresowanych mają jedną, podstawową zaletę – są bezpłatne. Często pojawiają się jednak obawy, czy nie odbija się to znacznie na jakości takich szkoleń… Łódzka firma Edukey postanowiła zdecydowanie obalić tę tezę:

Na co dzień zajmujemy się organizacją i realizacją komercyjnych szkoleń komputerowych dla największych łódzkich firm. Dzięki projektowi chcemy dać szansę młodym przedsiębiorstwom na skorzystanie z profesjonalnych kursów komputerowych, na które często nie były w stanie przeznaczyć środków finansowych. Dodatkowo pokażemy, że źródło finansowania nie ma znaczenia dla jakości!” – zapewnia Beata Matuszewska, koordynator projektu z firmy Edukey.

Kursy m.in. z zakresu obsługi MS Excel, Word, programowania w VBA oraz podstaw obsługi komputera poprowadzą certyfikowany trener Microsoft oraz egzaminator ECDL, którzy na co dzień współpracują z firmą przy szkoleniach dla jej największych klientów. O jakości zajęć świadczyć może m.in. średnia ocen od uczestników 4,8/5!

Kursy dostosowane do potrzeb pracowników


Potencjalny pracownik może mieć jednak problemy z przeznaczeniem czasu na udział w dłuższym szkoleniu, dlatego też oferowane w ramach projektu kursy będą krótkie i intensywne (3 dni) i tym samym dostosowane do możliwości czasowych uczestników. Szkolenia z obsługi MS Excel podzielone zostały na trzy poziomy zaawansowania, dzięki czemu możliwa będzie nauka zarówno podstaw pracy z programem, jak również bardziej zaawansowanych funkcjonalności, a nawet poznanie języka programowania VBA.

Idąc z duchem czasu, firma przygotowała do dyspozycji uczestników nowoczesne stanowiska komputerowe, wyposażone w nowe laptopy z systemem Windows 7 oraz pakietem programów MS Office 2010. Dzięki temu zdobyta wiedza będzie aktualna i możliwa do wykorzystania od razu w miejscu pracy, jak również poza nim. Ponadto fanów łódzkich zabytków zachwyci klimatyczna lokalizacja sali szkoleniowej, która mieści się w nowoczesnych loftach biurowych przy ulicy Łąkowej.

Wiedzę zdobytą podczas szkoleń stacjonarnych, uczestnicy będą mogli szlifować w dowolnym czasie za pomocą platformy e-learningowej. Takie rozwiązanie daje możliwość zadawania pytań trenerowi i rozwiązywania bieżących problemów.

Jak wziąć udział w projekcie?


Na początek warto wiedzieć do kogo w szczególności skierowany został projekt:

Grupę docelową stanowi 35 przedsiębiorstw z sektora MŚP (mikro, małych i średnich), posiadających jednostkę organizacyjną na terenie województwa łódzkiego oraz działających w zakresie branż: turystycznej, hotelarskiej, logistycznej, przemysłu ceramicznego, przemysłu tekstylno-odzieżowego, AGD, przetwórstwa rolno-spożywczego, ICT oraz odnawialnych źródeł energii.

W ramach projektu organizowane będą kursy komputerowe z zakresu:
  • MS Excel 2007/10 na wszystkich poziomach zaawansowania (podstawy, średnio zaawansowany, zaawansowany + VBA),
  • Podstawy obsługi komputera z Internetem,
  • Efektywność energetyczna w przedsiębiorstwie.

Najbliższe terminy szkoleń:http://www.edukey.pl/emsp/najblizsze-szkolenia

Szczegółowe informacje odnośnie warunków udziału w szkoleniach znaleźć można na stronie projektu: www.edukey.pl/emsp-kursy-komputerowe oraz w biurze projektu:

Biuro Edukey
ul. Łąkowa 3/5, budynek 14, wejście B, lokal nr 4
90 – 562 Łódź
tel.: 42 630 80 99
email: kontakt@edukey.pl


Projekt „eMŚP – kursy komputerowe drogą do rozwoju Twojej firmy” finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, poddziałania 8.1.1.


...

Odsłon: 2835 | ranking >>


Komentarze Dodaj komentarz

Artykuł Ruszają bezpłatne kursy komputerowe dla firm! nie został jeszcze skomentowany - bądź pierwszy!


Powiadamiaj mnie o nowych wypowiedziach do tego artykułu

Nie chcesz przepisywać tych słów? Zarejestruj się! (lub Zaloguj)


* pole obowiązkowe

-

Autor artykułu:

Patrycja Pożycka Patrycja Pożycka Redaktor TwojaEuropa.pl
Wyślij wiadomość | Zaproś do znajomych
Więcej artykułów autora >>

- Dziennikarstwo obywatelskie - dołącz do redakcji

Wiadomości z Europy i UERSS Wiadomości z Europy

Inny świat czy popkulturowa wioska? Kultura Nowość Inny świat czy popkulturowa wioska?

Promocja Portugalii na Web Summit 2016 w Lizbonie

Wybory prezydenckie w USA - komentarze ekspertów

Komisja zaleca przedłużenie tymczasowych kontroli na granicach wewnętrznych

Sejm przyjął uchwałę w sprawie CETA

PiS nie poprze Donalda Tuska na drugą kadencję w Radzie Europejskiej

więcej wiadomości z Europy >>

-

Oferty pracy za granicąRSS z ofertami pracy za granicą

Oferty pracy za granicą - przycisk Dodaj ofertę pracy za granicą

Fizjoterapeuta 23.05.2020 Kraj: Niemcy Miasto: Bielefeld

Operator wózka widłowego wysokiego składu (k/m) - Niemcy 20.05.2020 Kraj: Niemcy Miasto: Lehrte

Fizjoterapeuta 26.05.2020 Kraj: Niemcy Miasto: Berlin

Fizjoterapeuta 14.05.2020 Kraj: Niemcy Miasto: NÖRDLINGEN

zobacz wszystkie oferty pracy >>

-

Szkolenia i kursy unijneRSS wydarzenia w Europie

Szkolenia unijne - banner Dodaj ofertę szkolenia

zobacz wszystkie oferty szkoleń >>

-

Forum europejskie - dyskusje...

Ogłoszenia wszelkiehttp://www.rankinglokat.eu Rankinglokat.eu pisze: Polecam również świetną stronę z ubezpieczeniami OC http://www.tanieoc.net >> 19.07.2018 11:28     Ogłoszenia wszelkie

Ogłoszenia wszelkieMonter rusztowań z uprawieniami IPF Sp. z o.o pisze: IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym >> 30.04.2018 15:26     Ogłoszenia wszelkie

Ogłoszenia wszelkiePolska przychodnia w Londynie pisze: Polecam polską przychodnię w Londynie - Fast Medica, to zespół znanych >> 06.04.2018 09:10     Ogłoszenia wszelkie

Studia i nauka za granicąBezpłatna polska szkoła, dla dzieci przebywających za granicą. Wojtek Kyzik pisze: Ciekawy program! >> 02.03.2018 13:22     Studia i nauka za granicą

Ogłoszenia wszelkieProgram do magazynu Wojtek Kyzik pisze: A wygląda to cenowo? >> 02.03.2018 13:22     Ogłoszenia wszelkie

więcej grup dyskusyjnych >>

-

Ostatnio komentowane

WHO będzie debatować nad dokładniejszymi regulacjami... WHO będzie debatować nad dokładniejszymi regulacjami... vBczZwAsebUjyE: oraOPQFWxZgk

WHO będzie debatować nad dokładniejszymi... OUGNsiQZTgWIqb: TFEabRJUklQwP

Naukowcy donoszą: dziura ozonowa... VjJoABdfG: IyJFbokiNCYrHtn

Naukowcy donoszą: dziura ozonowa... vjYAVCfRTXsaglK: mVOqshUtGRW

-

Kalendarz wydarzeń RSS wydarzenia w Europie

więcej wydarzeń >>

-


Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy