Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Ucz się języków z AIESEC Univesity

04.12.2011 [ 0 komentarzy ]
AIESEC University- Native speakerzy chcą z Tobą przede wszystkim rozmawiać i pokazać, że nie masz podstaw, aby bać się mówić w obcym języku.

AIESEC University- Native speakerzy chcą z Tobą przede wszystkim rozmawiać i pokazać, że nie masz podstaw, aby bać się mówić w obcym języku.
Źródło: Wikimedia Commons

AIESEC zrzesza około 50 000 członków, którzy działają w 107 krajach.

AIESEC zrzesza około 50 000 członków, którzy działają w 107 krajach.
Źródło: Wikimedia Commons

Program AIESEC University jest skierowany do studentów i licealistów, którzy chcą uczyć się języków obcych. Jesteś ambitny i ciekawy świata? Dołącz do programu!

Ucz się języków z AISEC University


Program AISEC University jest skierowany do studentów i licealistów, którzy chcą uczyć się języków obcych. Inicjatorem programu jest organizacja AIESEC, która od lat wychodzi naprzeciw potrzebom młodych, ambitnych i ciekawych świata ludzi. Jeśli:
 • chcesz podnieść znajomość angielskiego,
 • zawsze marzyłeś/marzyłaś, aby zacząć mówić po turecku,
 • nie stać Cię na drogi kurs w szkole, językowej
 • chcesz poznać mieszkańców innych krajów, innych kontynentów,
to kursy językowe AIESEC University są skierowane właśnie do Ciebie.

Fakty i liczby


 • AIESEC zrzesza około 50 000 członków, którzy działają w 107 krajach. Więcej o AIESEC dowiesz się na http: www.aiesec.org/poland/.
 • Program AIESEC University działa w Polsce w 16 miastach: Białymstoku, Gdańsku, Katowicach, Kielcach, Koszalinie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu, Warszawie i Wrocławiu.
 • Z roku na rok poszerza się oferta języków, których możesz się uczyć. Ucz się chińskiego, greckiego, tureckiego i portugalskiego. Możesz wybrać też: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski i włoski.
 • W ofercie są różne poziomy zaawansowania: od początkującego do zaawansowanego.
 • Kurs trwa 5, 6 lub 8 tygodni, w zależności od miasta. Wszędzie zajęcia trwają 90 minut i odbywają się 2 razy w tygodniu. 4 godziny w tygodniu = 1080 minut.
 • Zajęcia prowadzą native speakerzy, którzy mogą dać Ci nieporównanie więcej niż polscy lektorzy w szkołach językowych. Znają swój język tak dobrze, jak Ty znasz polski. Chętnie zaznajomią Cię z rodzimą kulturą, pokażą zdjęcia, slajdy, prezentacje multimedialne, zaśpiewają piosenkę. Są młodzi i pełni zapału, więc dadzą z siebie wszystko, co najlepsze.
 • Kurs nastawiony jest przede wszystkim na praktyczne umiejętności. Native speakerzy chcą z Tobą przede wszystkim rozmawiać i pokazać, że nie masz podstaw, aby bać się mówić w obcym języku. Przełamanie, aby nie bać się mówić, ma duże znaczenie, jeśli chcesz np. wyjechać za granicę do pracy lub na wakacyjny wypoczynek.
 • W cenie kursu mieści się language tour, czyli wycieczka po Twoim mieście. Nauczysz się słów i zwrotów, które mogą się przydać w restauracji, aptece czy w czasie podróży.
 • Zajęcia odbywają się w języku angielskim. To ogromna korzyść. Jeśli zapiszesz się na kurs angielskiego, to masz gwarancję, że 100% czasu na zajęciach pochłonie mówienie po angielsku. Jeśli wybierzesz kurs rosyjskiego, to nie dość, że podszkolisz się w rosyjskim, ale poprawisz swój angielski. Nie obawiaj się, że Twój poziom angielskiego jest zbyt niski, aby wziąć udział w kursie. Polecenia podawane są przystępnie.
 • Grupy są kameralne, najczęściej 15-osobowe. Wszystko po to, abyś nie czuł się/nie czuła się ściśnięta jak sardynka. W grupie siła – w razie potrzeby będziesz mógł/mogła liczyć na pomoc kolegów i koleżanek. Jeśli wolisz lekcje indywidualne, w wielu miastach jest możliwość uczenia się z lektorem w cztery oczy.
 • Wszystko to i jeszcze więcej w cenie dużo niższej niż w szkołach językowych. Ceny są inne w różnych miastach. Wahają się od 99 zł do 290 zł. Organizatorzy proponują zniżki, dla osób, które uczestniczą w kursie po raz drugi, zapiszą się na więcej niż 1 kurs lub były uczestnikami warsztatów AIESEC. Np. w Opolu oferuje się „50 zł zniżki dla osoby, która poleci trzem innym warsztaty AIESEC, pod warunkiem, że te osoby zapiszą się i zapłacą za zajęcia” (http://www.learnbyplay.pl/zapisy.php?miasto=Opole).
Zajęcia w niektórych miastach trwają, w innych rozpoczną się w nowym roku. Terminy kolejnych edycji oraz informacje, jak zapisać się na kursy AIESEC University znajdziesz na stronie http://www.learnbyplay.pl/index.php. Nie zmarnuj okazji. Ucz się języków z AIESEC University!...

Odsłon: 3606 | ranking >>


Komentarze Dodaj komentarz

Artykuł Ucz się języków z AIESEC Univesity nie został jeszcze skomentowany - bądź pierwszy!


Powiadamiaj mnie o nowych wypowiedziach do tego artykułu

Nie chcesz przepisywać tych słów? Zarejestruj się! (lub Zaloguj)


* pole obowiązkowe

-
Dziennikarstwo obywatelskie - dołącz do redakcji

Wiadomości z Europy i UERSS Wiadomości z Europy

Inny świat czy popkulturowa wioska? Kultura Nowość Inny świat czy popkulturowa wioska?

Promocja Portugalii na Web Summit 2016 w Lizbonie

Wybory prezydenckie w USA - komentarze ekspertów

Komisja zaleca przedłużenie tymczasowych kontroli na granicach wewnętrznych

Sejm przyjął uchwałę w sprawie CETA

PiS nie poprze Donalda Tuska na drugą kadencję w Radzie Europejskiej

więcej wiadomości z Europy >>

-

Oferty pracy za granicąRSS z ofertami pracy za granicą

Oferty pracy za granicą - przycisk Dodaj ofertę pracy za granicą

Komisjoner (k/m) - Burgwedel - Niemcy 01.10.2020 Kraj: Niemcy Miasto: Burgwedel

Fizjoterapeuta 15.10.2020 Kraj: Niemcy Miasto: Düsseldorf

SPAWACZ GAZOWY, niemiecka Umowa 14.10.2020 Kraj: Niemcy Miasto: Katowice

Elektryk/Pomocnik elektryka (k/m) - instalacje wewnętrzne 08.10.2020 Kraj: Niemcy Miasto: Emsland

zobacz wszystkie oferty pracy >>

-

Szkolenia i kursy unijneRSS wydarzenia w Europie

Szkolenia unijne - banner Dodaj ofertę szkolenia

zobacz wszystkie oferty szkoleń >>

-

Forum europejskie - dyskusje...

Ogłoszenia wszelkiehttp://www.rankinglokat.eu Rankinglokat.eu pisze: Polecam również świetną stronę z ubezpieczeniami OC http://www.tanieoc.net >> 19.07.2018 11:28     Ogłoszenia wszelkie

Ogłoszenia wszelkieMonter rusztowań z uprawieniami IPF Sp. z o.o pisze: IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym >> 30.04.2018 15:26     Ogłoszenia wszelkie

Ogłoszenia wszelkiePolska przychodnia w Londynie pisze: Polecam polską przychodnię w Londynie - Fast Medica, to zespół znanych >> 06.04.2018 09:10     Ogłoszenia wszelkie

Studia i nauka za granicąBezpłatna polska szkoła, dla dzieci przebywających za granicą. Wojtek Kyzik pisze: Ciekawy program! >> 02.03.2018 13:22     Studia i nauka za granicą

Ogłoszenia wszelkieProgram do magazynu Wojtek Kyzik pisze: A wygląda to cenowo? >> 02.03.2018 13:22     Ogłoszenia wszelkie

więcej grup dyskusyjnych >>

-

Ostatnio komentowane

WHO będzie debatować nad dokładniejszymi regulacjami... WHO będzie debatować nad dokładniejszymi regulacjami... ArQGjvFP: EakJyUcLgqeBSz

Naukowcy donoszą: dziura ozonowa... QBRfkwdbHMyDOim: NTamhvjGzIQdZ

WHO będzie debatować nad dokładniejszymi... dUClvtXuJyf: yLGHwPZk

WHO będzie debatować nad dokładniejszymi... xaTXMZgRFBdnkY: lfKGDypV

-

Kalendarz wydarzeń RSS wydarzenia w Europie

więcej wydarzeń >>

-


Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy